Advert

Son sözü Aydın'da söyleyecekler

Gümbür gümbür geliyorlar

Son sözü Aydın'da söyleyecekler

Turkcell Bölgesel Kulüpler Kros Ligi’nin ikinci ayağı Tokat’ta tamamlandı. Küçükler Kız 4, Küçük Erkekler 4, Yıldız Erkekler 4, Yıldız Kızlar 4 ve 3 ferdi sporcu olmak üzere toplam 19 sporcu ile Tokat’ta boy gösteren Gümüşhaneli Atletler mücadelelerin son ayağı olan Aydın Kuşadası’nda finalde yarışacaklar.

Yarışmalar sonucunda Yıldız Erkekler’de Onur Öztürk 3. Sırayı elde ederken, Yıldız Erkekler Atletizm Takımı 2. Sırayı elde etti.

Yıldız Kızlar Atletizm Takımı ise 3. sırada kendisine yer buldu. Gümüşhane Atletizm Takımı Yardımcı Antrenörü Serdar Taşkın, ligin ilk ayağı olan kros liginin Trabzon ayağında iyi bir derece elde ederek Tokat’a geldiklerini, Tokat’ta da başarı sonuçlar elde ederek finale Aydın’a gideceklerini kaydetti. Taşkın, ‘Şimdilik 8 sporcu Aydın’a gitmeye hak kazandı ama Küçük Erkekler Takımımızda 4. Sırada yer aldı, eğer bu dereceden de bir kontenjan ayrıldığı durumunda bu sayı 12’ye çıkabilir. Çocuklarımızı tebrik ediyorum. İyi mücadele ettik. Bu başarımızı buraya mazereti nedeniyle gelemeyen Antrenörümüz Ertuğrul Sarı’ya da hediye etmek istiyoruz’ diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

gümüşhane atletizm takımı ertuğrul sarı tokat trabzon 9 sporcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ALİ     2017-11-05 AH AH Gümüşhanenin kaderi işte bu çocukları yüzüstü bırakan ilimize yazık bu yetenekler bırakılırsa sokaklarda gezmeleri alkol almaları doğrumu olur bakın ne kadar mükemmel spor yapıyorlar aslanlar gibi şampiyon oluyorlar helal size çocuklar size destek çıkmayanlar utansın
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk