Advert

GÜSİAD markalaşma yolculuğunda

Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın, iş dünyasının geleceği çalıştayında konuştu

GÜSİAD markalaşma yolculuğunda

Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği İstanbul'da Gümüşhane Milletvekilleri ile İş Dünyasının Geleceği üzerine bir çalıştay gerçekleştirdi.

Programın açılış konuşmasında GÜSİAD Genel Başkanı Yüksel Yalçın, Haziran 2017’de oluşan yeni yönetimi ile birlikte yapmış oldukları çalışmaların yanında GÜSİAD’ın kısa orta ve uzun vadeli projeksiyonu hakkında bilgi verdi. 

“GÜSİAD MARKALAŞMA YOLCULUĞUNDA” 
Yalçın, ‘GÜSİAD, Gümüşhane’nin iş dünyasında yüksek nitelikli iş programlarıyla çok başarılı aktörlere sahip 1996 yılında kurulmuş katma değeri yüksek kuruluşlarımızdan biridir. Birbiriyle iş yapma becerilerini sürekli geliştiren, iş çevresine birbirlerini pazarlayan, ihracat yeteneklerini geliştiren, inovasyonu çalışmalarının bir parçası olarak gören, AR-GE ve teknolojik gelişmelere duyarlı, üniversite sektör işbirliği çalışmalarını iş süreçlerinin önemli bir parçası olarak gören, yeni yatırım alanları ve mevcut kapasitelerini geliştirme konularında iş geliştirme programlarına duyarlı sosyal sorumluluk bilinci ile çalışan bir  iş çevresi vizyonunda yol alıyoruz. Tüm süreçlerimizi mükemmelleştirme çabalarımızla markalaşma yolculuğunu benimsedik. İstanbul başta olmak üzere sürekli değer üreten yapıda SİAD lar içinde model bir STK olmak istiyoruz’ dedi. 
Başkan Yalçın; 'bu programla 3 başlığı hedefledik. Gümüşhane’deki yatırım fırsatları, hükümet programlarıyla şekillenen kısa ve orta vadeli süreçte ülke genelindeki yatırım programlarındaki fırsat iş alanları ve  İş adamlarımızın iş dünyasındaki temel programları olmak üzere üç başlıklı bir gündemimiz olacak’ diye konuştu.

 

yüksel yalçın güsiad iş dünyası çalıştayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...