Advert

Başka yere imrenmesinler

Ben temin edeceğim...

Başka yere imrenmesinler

Köse’de park açılışı sebebiyle yapılan törene katılan Vali Okay Memiş, daha sonra ilçede görev yapan öğretmenlerle de biraraya geldi.
İlçede sosyal mekân isteğini tekrarlayan Vali Okay Memiş, “Öğretmen arkadaşlarımız, kamu görevlilerimiz ve üniversite öğrencisi arkadaşlarımız için burada sosyal mekân olsun istiyorum.’ Dedi.

 

BAŞKA YERE İMRENMESİNLER
Vali Memiş, ‘Bu arkadaşlarımızın gidebileceği bir yer yok. Siz bunu sağlamazsanız burada öğrenci de tutamazsınız. Bilardo masaları, masa tenisi gibi şeyler yapılması lazım. Bunları ben temin edeceğim. Bir ilçede böyle şeyler olmalı. Eğer özel teşebbüs yapmıyorsa Kaymakam Bey yapacak, Belediye Başkanımız yapacak. Aksi takdirde buraya gelen ne kamu çalışanlarını memnun edebiliriz ne de öğrencileri. Bizim görevimiz yaşadığımız yerde vatandaşlarımız mümkün olduğu kadar başka yere imrenmesinler’. Dedi

 

20 BİN ÖĞRENCİ VAR
GÜMÜŞHANEDE SOSYAL DONATI ATAĞI

Vali olarak Gümüşhane’ye atandığımdan beri bununla uğraşıyorum diye Vali Memiş, ‘Özellikle il merkezinde de müthiş bir açık vardı. Belediyemizin çalışmalarıyla sinema salonu yaptık, sosyal donatılar, bowling salonu, eğlence merkezi gibi yerler yaptık. AVM’ye başlayacağız, 5 yıldızlı otel yapıldı, diğer sosyal donatılara öncelik veriyoruz. Çünkü ilde de 20 bin tane öğrencimiz var” diye konuştu.

 

TC Gümüşhane Valiliği

 

vali memiş köse öğretmen sosyal mekan 20 bin öğrenci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk