Advert

Demiştik demiyoruz; biliyorduk

Trabzonspor'u Fenerbahçeli Ersun Yanal mı yönetti?

Demiştik demiyoruz; biliyorduk

Sayın Başkana açık mektup,

50. yılda şampiyonluk dediniz, herkesi inandırdınız.

Aslında bu sezon için fena fikir değildi. Ve fakat işe kötü başladınız.

Öncelikle Trabzonspor kulübü gibi bir devle hiçbir zaman örtüşmeyecek, doku uyuşmazlığı nakle bile gerek duyulmadan anlaşılabilecek daha önce görev almış ne ki başarılı olamamış Ersun Yanal’ı tüm itirazlara rağmen teknik direktör olarak bir kez daha bu kulübün başına atadınız.

Trabzonspor’un hezimete uğradığı Teleset Mobilya Akhisar müsabakasına kadar ki, o zamana kadar Yanal yönetiminde hiç iyi bir görüntü veremeyen takım için size defalarca telkin yapılmasına rağmen kulaklarınızı tıkadınız, bırakınız ulusal basını bu kulübü kendi derdinden fazla dert edinen öz evlatlarını bile görmezlikten geldiniz.

Trabzonspor’u Trabzon’dan sıyırıp attınız. Bu kulübü gelmiş geçmiş tüm yönetimlere aratır oldunuz.  Bu sayfalardan defalarca yazmamıza rağmen ve hatta Trabzon yerel basınının feryadına rağmen kulüp yanlış transferlerle trilyonlarca borca sokarak önü görünmez bir yola girdiniz. Öz çocuklarınızı oynamak istemiyor diyerek kulüpten bir bir uzaklaştırdınız.

Trabzonspor'u maalesef üzülerek itiraf etmeliyiz ki mazisine yakışmayacak bir camiaya dönüştürdünüz. Büyük reklamlarla açılan Akyazı Şenol Güneş stadyumunun görkemini bile bu kulübün şanına yakışır bir şekilde dolduramadınız

Ve bugün ne acıdır ki bir kaç hafta önce malumun ilanı olarak defalarca yapma etme denilen Ersun Yanal’ı zorla da olsa göndermek zorunda kaldınız ki, size inanan yönetimin yarıdan fazlası çok değerli isimler sizi terketme pahasına inadınızdan hala vazgeçmiyorsunuz.

İşin garip tarafı sayın başkan! yere göğe sığdıramadığınız Ersun Yanal bugün ‘ben Fenerbahçe’liyim’ diyerek aslında bizi hiç şaşırtmayan açıklamasını milyonlarca taraftar gibi sizlerde okudunuz. Acaba merak ediyoruz pişmanmısınız?, Neler düşünüyorsunuz?

Daha önce demiştik demek istemiyoruz ama haklı olduğumuzu acizane anlatmak adına Ersun Yanal konusundaki tercihin ne kadar yanlış olduğunu göstermekiçin yolun başında hazırladığımız haberlerimizi de arşivimizden çıkardık sayın başkan belki biraz geriye dönüp bu şanı başarılarla dolu taraftarı, camiayı, Trabzonsporu anlarsınız diye..

Hoşçakalınız..

 

Duayen Gazeteci Aydın Akdeniz  Ersun Yanal, Muharrem Usta ile ilgili olarak bakınız neler söylemiş bir göz atalım..

 

 

HAKLI ÇIKTIĞIMIZ İÇİN ÜZGÜNÜM

http://www.gundogumu.com/haber/23437/hakli-ciktigimiz-icin-uzgunum.html

 

DERBİNİN YANKILARI SÜRÜYOR

http://www.gundogumu.com/haber/23273/derbinin-yankilari-suruyor.html

 

KREDİSİ TÜKENİYOR

http://www.gundogumu.com/haber/22550/kredisi-tukeniyor.html

 

BU BÖYLE GİTMEZ ERSUN

http://www.gundogumu.com/haber/22321/bu-boyle-gitmez-ersun.html

 

DEĞİL AKYAZI SARAY YAPSAN NE YAZAR

http://www.gundogumu.com/haber/20909/degil-akyazi-saray-yapsan-ne-yazar.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ersun yanal fenerbahçe trabzonspor muharrem usta aydın akdeniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşar'dan unutulmaz konser
Yaşar'dan unutulmaz konser
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde