Advert

Bu ülke sahipsiz değildir

Güçlü: 'AK Partiyi eleştirerek bir yere varamayız, bizim ne yapacağımız önemlidir'

Bu ülke  sahipsiz değildir

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İslam Halim Güçlü, ‘Bütün sorunlara rağmen bu ülke sahipsiz değildir, bu ülke için Adalet Partisi göreve hazırdır’ dedi.

Yerel ve genel seçim tartışmalarının sıkça dile getirildiği şu günlerde ülke gündemine ilişkin kişisel görüşlerini dile getiren Güçlü, ‘Adalet ve Kalkınma Partisine her gün çatarak sorunları çözemeyiz, bizim AP olarak ne yapabilirizi halkla buluşturmamız gerekiyor’ dedi.

 

MEDYAYA ÇATTI

Güçlü, siyasi partilerin eşit anlamda seslerini duyurma şansının olmadığına dikkat çekerken, ‘Biz daha aydınlık bir ülke vaat ediyoruz. Daha iyi bir eğitim, daha iyi bir ekonomi, daha iyi bir gelecek vaat ediyoruz. Anne rahmine düşmüş çocuğun geleceği, yarını AP’ne, devletine emanet demek istiyoruz, bunu yapabiliriz bu gücümüz var ancak ne yazık ki biz AP olarak yeterince sesimizi duyuramıyoruz medyanın durumu malum, iktidardan izinsiz çıt çıkartamıyorlar. Mikrofonlar bize saniyelerle tutuluyor. Adalet ve Kalkınma Partisine çatarak onların reklamını yapmak yerini biz AP olarak ne yapacağız onu sorgulamamız gerekir, bu moral bozucu dönemim elbette sonu var’ diye konuştu.

 

islam halim güçlü adalet partisi adalet ve kalkınma partisi medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...