Advert

İki soruya iki cevap

Torul Gençlik kapalı spor salonu zemini ve yeni stad için taraftar isteği

İki soruya iki cevap

Gümüşhane İl Gençlik ve Spor Müdürü İsrafil Aslan, şehirde mücadele veren iki profesyonel kulüp cephesinden seslendirilen iki önemli soruya yanıt verdi.

FEDERASYON YETKİLİLERİ İNCELEDİ

SAYIN VALİLİĞİMİZE VE MİLLETVEKİLLERİMİZEDE İLETTİK

İlk olarak Torul Gençlik voleybol kulübünün mücadele verdiği salon zemini ile ilgili şikâyetleri yanıtlayan Aslan, ‘Burada var olan zemin Türkiye genelinde mücadele veren profesyonel voleybol kulüplerinin mücadele ettiği zeminlerden farklı bir durumda değil yani bu zemin standartlara uygun ne şekilde olması gerekiyor ise o şekilde düzenlenmiştir. TVF nezninde gelen yetkililerde bu konuda aynı düşünceleri ilettiler bu noktada yapabileceğimiz farklı bir şey yok ancak biz sayın valiliğimiz ve sayın milletvekillerimiz nezninde de konuyu arz ettik bundan sonrası için gelişmeleri takip edeceğiz, söyleyebileceğimiz herhangi bir mağduriyet olmaması adına ne yapılması gerekiyorsa Toıl spor salonunda o yapılmıştır’ dedi.

 

YENİ STAD DEĞİL TRİBÜNE İHTİYAÇ VAR

Aslan, taraftar grubunun açtığı yeni stad isteğine dönük soruya ise, ‘Biz yeni stad değil tribün istiyoruz zemin ile ilgili olarak sorun çözüldü, şimdi bülbül yuvası denilen şekliyle stadyumumuzda kapalı tribünlere ihtiyaç var mevcutlar yıkılıp yerine bu şekilde tribünlerin inşaası gerekiyor, şehrimizi ziyaret edecek olan sayın cumhurbaşkanımıza da bu konuyu arz edeceğiz’ dedi.

TEKKE OLİMPİYAT KÖYÜ

Öte yandan Tekke Köyü sınırları içerisinde yükselecek olimpiyat köyü tesisleri için yapım ihalesinin yıl sonuna kadar tamamlanacağını kaydeden  Aslan, projeye büyük önem verdiklerini sözlerine ekledi.

israfil aslan tekke olimpiyat köyü torul spor salonu yeni stad
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ümit Terzi     2017-11-12 Tvf yetkilisi salonlarin zeminini kontrol etmez olculerine bakar.Efeler liginde hicbir salon zemini bu sekilde beton üzerine serilmedi .Sayin mudurum sizlerin ilimize spor alanindaku katkinizi bilmekle beraber salonun zeminin sagliksiz oldugunu fakat gsgm tarafindan degisnesi icin yeterli zaman gecmedigini bunun icin degisik kurumlarin destegi ile degismesi gerektigini is olsaydiniz bizlere daha cok yardimci olurdunuz....
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk