Advert

ÇYDD GOP Atatürk Şiirleri Yarışması

Ödüller sahiplerini buldu

ÇYDD GOP Atatürk Şiirleri Yarışması

ÇYDD Gaziosmanpaşa Şubesi'nin düzenlediği 2. Gaziosmanpaşa İlk ve Orta Okullararası Atatürk Şiirleri Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. 
GOP Belediye Başkanlığı Plevne Toplantı salonunda yapılan ödül töreninde 1.liği Gaziosmanpaşa Ortaokulu öğrencisi Bahar Üstgelen, 2.liği Adnan Menderes Ortaokulu Öğrencisi Fatma Betül Gurbet, üçüncülüğü ise Mevlana Gazikent Ortaokulu öğrencisi Edanur Özdoğan kazandı. 
Ödül alan öğrencilere ve okullarına başarı plaketleri ve belgelerinin yansıra, 1.ye laptop, 2.ye bisiklet, 3.ye çeyrek altın ödülü verildi. 
Ödül töreni tam bir "Atatürk Şiirleri " duygusallığı altında gerçekleşti. ÇYDD Gaziosmanpaşa Şubesi Başkanı Özge Çamcı duygusal bir şiirle başladığı açılış konuşmasında, Atatürk ilke ve devrimlerini sonsuza dek koruma kararlılığına vurgu yaparak, kadın hakları dâhil birçok çağdaş kazanımları Atatürk'e borçlu olduklarını söyledi. Çamcı, son dönemde Atatürk üzerinden siyaset yapanları da eleştirerek, "döne döne başı dönenlere geçit vermeyeceğiz " dedi. 
Törende, emeği geçenlere ve seçici kurul üyelerine de teşekkür belgeleri takdim edildi. Diksiyon ve Türkçe Öğretmeni Arzu Yancar'ın sunduğu tören programı, derneğin Fen Bilgisi Öğretmeni Öykü Yılmaz'ın hep bir ağızdan okuttuğu "Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi’ ile son buldu.

 

çydd gop atatürk şiirleri plevne toplantı salonu özge çamcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...