Advert

‘Gümüşhane’ye değer katmak için çalışıyoruz’

Vali Memiş, Gümüşhane’nin kadınlara özel ilk konsept mağazası açılışında konuştu

‘Gümüşhane’ye değer katmak için çalışıyoruz’

Cumhuriyet Caddesinde yeni hizmete açılan mağaza için düzenlenen programda konuşan Gümüşhane Valisi Okay Memiş, hayırlı olsun temennilerini bildirerek ‘Gümüşhane’ye değer katmak için çalışıyoruz’ dedi

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay,  Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yusuf Kullukçu, Bakkallar ve Manifaturacılar Odası Başkanı Leyla Bostancı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu ve vatandaşlarında yer aldığı programda konuşan Vali Memiş, ‘Her geçen Gümüşhane’yi geliştirmek ve Gümüşhane’ye değer katmak için mücadele ediyoruz. Gümüşhane’de yaşayan insanlar başka illerde yaşayan insanlara imrenmesin. Gümüşhane’de yaşayan kadınlar, erkekler, gençler, üniversite öğrencileri başka illere, başka yerlere imrenmesin.  Bunun için kamu kaynaklarını doğru kullanmaya çalışıyoruz. Gümüşhane’nin önceliklerini belirleyip ona göre çalışıyoruz” dedi.


 
“İnsanlarımız başka illere imrenmeyecek”

Şehrin turizm önceliğinin bulunduğunu dile getiren Vali Okay Memiş, “Bu sene Lİmni Gölü’nde, Zigana Dağı’nda, Karaca Mağarası’nda, Tomara Şelalesi’nde en az 300 bin turist ağırladık.  300 bin turisti 500 bine çıkarmayı hedefliyoruz ve şehir merkezini de buna dahil edip turlara, turistlere şehir merkezi turu yaptırmak istiyoruz.  Belediyemiz çok güzel çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaları devam ettirmesini istiyoruz. 2018 yılında belediye inşallah Cumhuriyet ve Atatürk caddesinin sokak sağlıklaştırmasına başlayacak. Yapılan diğer sosyal tesislerle insanlarımız başka illere imrenmeyecek. Artık eskiye göre daha iyiyiz. Büyük yatırımlar alıyoruz. Ama mahallin de de yapmamız gereken şeyler var. Devlet büyük yatırımlarını yaparken bizler de güzel tesislerle, işyerleri ile bu şehri canlandırmalıyız. Şehir de yapılan her güzel bina o şehre değer katar. Ama kötüyse de o değerini alır götürür” diye konuştu.

 

TC Gümüşhane Valiliği

 

vali okay memiş kadın özel konsept mağaza
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi