Advert

Zeki, çevik ve ahlaklı

Ve tabiki şampiyonlar

Zeki, çevik ve ahlaklı

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, Başkomutan, Büyük Önder, Eşsiz Devlet Adamı, Dünyanın gıpta ile baktığı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 79. Ölüm yıldönümünde Ordu’da günü anısına atletizm yarışması düzenlendi.
Ordu Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmaya Gümüşhane 5 genç kız ve 5 genç erkek sporcu ile katıldı. 3 ve 5 bin metrede mücadele veren Gümüşhane ekibinden erkeklerde Milli Sporcular Onur Öztürk ik sırayı alırken, Güray Nas ikinci sırayı elde etti.
Her zaman olduğu gibi Ordu’daki yarışmalara Antrenör Ertuğrul Sarı yönetiminde hazırlanan sporcular beklenilen performansı göstererek otoriteleri de şaşırtmadılar.
Mazereti nedeniyle Ordu’da düzenlenen yarışma da bulunamayan Antrenör Ertuğrul Sarı, her iki sporcuyu başarılarından dolayı tebrik etti. Sarı, azim ve kararlılıkla devam ettikleri atletizm mücadelesinde daha güçlü sonuçlar elde etmek için bu tür sonuçların kendilerine güç verdiğini sporcularının aynı zamanda çalışma motivasyonunu da arttırdığını sözlerine ekledi.

 

ordu atatürk'ü anma 10 kasım gümüşhane ertuğrul sarı güray nas orhan öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜSİAD'den Aydın Doğan Açıklaması
GÜSİAD'den Aydın Doğan Açıklaması
Transfer devam ediyor
Transfer devam ediyor