Advert

Baraj korkumuz yok

MYK Üyesi Küçük, 'Üç kişi gider beş kişi gelir'

Baraj korkumuz yok

MHP’den, İYİ Parti’ye geçişler devam ederken, MHP MYK Üyesi Musa Küçük, istifalarla ilgili ilginç bir ifade kullandı.
MYK Üyesi Küçük, istifaların MHP’nin gücünden bir şey kaybettirmediğini belirtirken, ‘Üç kişi istifa ediyorsa beş kişi geliyor, sorun yok’ dedi.
Partisinin seçim barajının düşürülmesi tartışılmasıyla ilgili bir kulvarın içine çekilmesini izin vermeyeceklerini belirten Küçük, ‘Sayın genel başkanın açıklamaları sanıldığı gibi baraj korkusundan değil meclise bölücü unsurlarla işbirliği içerisinde olduğu varsayılan partilerin mecliste yer almaması için böyle bir teklifte bulundu. Bizim baraj korkumuz yok, bunlar CHP’nin bilindik MHP’ye olan tavırlarıdır’ dedi.
Küçük, ’15 Temmuz sürecinden bu tarafa halkının gönlünde bir başka yer edinen MHP’nin haklılığı ve sayın genel başkanımızın dik duruşu aynı zamanda vurgulamak istediği milli birlik ve beraberlik anlayışı her geçen gün büyütmekte ve aziz Türk Milleti nezdindeki saygınlığı artarak devam etmektedir ’dedi. 
Öte yandan MHP Gümüşhane’de çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MYK Üyesi Küçük partisinin il başkanlığında Gümüşhane’de muhtarlarla düzenleyeceği kahvaltı programına katılacak. 

 

musa küçük myk mhp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk