Yaşadıklarımız inanılmazdı

Seyirci, emniyet, vali beyin tutumu

Yaşadıklarımız inanılmazdı

Kelkit Hürriyetspor Antrenörü Umut Öztekin, Hopa deplasmanında takım kafilesine yapılan saldırı için ‘yaşadıklarımız inanılmazdı’ dedi.
Karşılaşma sonunda evsahibi yetkililerinin otele gelerek bilgi aldığını belirten Öztekin, ‘Sadece bunu söyleyebiliriz. Bir futbol karşılaşmasında yaşanmaması gereken ne varsa o oldu, hakem aleyhimize düdükler çaldı, net bir penaltımız verilmedi, takdir haklarını evsahibinden yana kullandı. Saha içine bunlar yaşanırken tribünlerde yaşananlar ise inanılmazdı, o taşlar sahaya nasıl sokuldu, arkadaşlarımızdan kafasında sekiz dikiş olan, yüzü gözü kan içinde kalanlar oldu, gözlerinin içinden cam kırıklarını temizlediler, emniyet güçlerinin ve hatta sayın valinin de ilgisizliği gerçekten anlatılacak gibi değildi. Ben önceden hazırlanmış bir provakasyon gibi gördüm yaşadıklarımızı’ dedi
Yanlışı yanlışla düzeltemeyeceklerini belirten Öztekin, ‘Ancak, Artvin Hopa hiçbir deplasmana bu olayın yarattığı psikolojik sebeplerden dolayı rahat gidemeyecektir keza Kelkit’e de o psikoloji ile gelecekler. Ben yanlışın yanlışla düzeltilmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum.’ Diye konuştu.

 

kelkit hürriyetspor umut öztekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Analığımız siyasi kimliğimizden önce gelir
Analığımız siyasi kimliğimizden önce gelir
İlelebet ‘ya istiklal ya ölüm’ diyeceğiz
İlelebet ‘ya istiklal ya ölüm’ diyeceğiz