Advert

Ayyıldızlı bayrak için Karabük için

Milli sporcular Gedikli ve Aluç Hindistan'a uçtu

Ayyıldızlı bayrak için Karabük için

Gümüşhaneli Milli Antrenör Baykan Arslan göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Boks Federasyonu’nun ısrarla görmek istemediği Milli Antrenörümüz otoriteleri kıskandıracak başarılara imza atmaya devam ediyor. Son olarak Hindistan’da düzenlenecek olan Genç Bayanlar Dünya Boks Şampiyonasında mücadele verecek olan 7 kişilik kafileye iki Karabüklü milli sporcu gönderme başarısı gösteren Baykan Arslan şampiyona da ilk üçe girecek olan sporcuların aynı zamanda Gençlik Olimpiyatlarına vize alacağını kaydetti.
Haber yayına hazırlandığı saatlerde (20.00’da) Hindistan’a uçan Zeynep Gedikli 60,  Çağla Aluç 64 kiloda altın madalya mücadelesi verecek. Otoriteler her iki sporcuya şampiyona da büyük şans tanıyorlar.
Yaklaşık 5 ila 6 saatlik bir uçuştan sonra Hindistan’da olması beklenen sporcularımızın 18 Kasım’da yapılacak kura çekiminde ilk rakipleri de belli olacak. Antrenör İsa Daşdan’ın eşlik ettiği kafilede yer allan her iki sporcu Türkiye’ye en iyi dereceyi yaparak döneceklerine inandıklarını söylediler.
Sporcularımızın Antrenörü Baykan Arslan’da uzun dönemden beri disiplinli ve başarıya odaklı çalışmaların sonunda milli takım formasını giymeye hak kazanan sporcularına güvendiğini Türkiye’ye madalyalarla döneceğine inandığını söyledi.

 

çağla aluç zeynep gedikli genç bayanlar dünya boks şampiyonası hindistan isa daştan baykan arslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kargomat 7 / 24'e Övgü
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kargomat 7 / 24'e Övgü
Beklenen kanun teklifi İYİ Parti'li Yaşar'dan
Beklenen kanun teklifi İYİ Parti'li Yaşar'dan