Advert

Gümüşhane hazır

Şehir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor

Gümüşhane hazır

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gümüşhane ziyareti heyecanı devam ediyor. AK Parti il başkanlığında süren hummalı çalışmalar devam ederken, Gümüşhane Valiliği ve Belediye Başkanlığı da hazırlıklarını tamamlamak üzere…
Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rize, Bayburt üzerinden Gümüşhane’ye gelmesi beklenirken 19 Kasım Pazar günü saat 16.00 sularında AK Parti il kongresinde konuşma yapması bekleniyor. Cumhurbaşkanlığından görevlilerinden son hazırlıkları yerinde görmek üzere Gümüşhane’ye geldiği de ifade edildi.
Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gümüşhane Valiliği ve Gümüşhane Belediye Başkanlığını ziyaret edip etmeyeceği henüz netlik kazanmadı. Ziyaretler olasılık arasında.

Erdoğan hangi mesajları verecek?
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  il kongresinde hangi mesajları vereceği de merak konusu. Özellikle Gümüşhane’ye verilen havalimanı sözü, Zigana Tüneli, organik tarım, hayvancılık, cazibe merkezi ve son dönemde kamuoyunun gündeminden düşen tren yolu konusundaki başlıklar AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vereceği mesajların gündeme damga vurması bekleniyor.

cmhurbaşkanı erdoğan gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi