Advert

Cumhurbaşkanıı Erdoğan memnun kaldı

Cumhurbaşkanına çiçekli karşılama

Cumhurbaşkanıı Erdoğan memnun kaldı

AK Parti’nin 6'ıncı Olağan İl Kongresi'ne katılmak üzere Gümüşhane'ye gelen  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyareti sırasında Üniversite öğrencileri tarafından çiçekli karşılama yapıldı.
Öğrencilerin kendisini karşılamaya geldiğini gören Cumhurbaşkanı aracından inerek, burada kısa bir süre Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ve öğrencilerle sohbet etti. Gümüşhane Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından takdim edilen çiçekleri alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine yapılan sıcak karşılamadan dolayı memnun olduğunu dile getirdi. Üniversitenin gelişiminden memnun olduğunu ifade eden  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rektör Zeybek’e ve kendisini karşılamaya gelen öğrencilere bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileyerek, üniversiteden ayrıldı. 
Gümüşhane Üniversitesi önünde yapılan kısa sohbetin ardından  AK Parti’nin 6'ıncı Olağan İl Kongresi'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada yaptığı konuşmada 20 bine yaklaşan öğrencisiyle Gümüşhane Üniversitesi'nin çok büyük bir gelişme kaydettiğini söyleyerek, "Gümüşhane Üniversitemiz, 20 bini bulan öğrenci sayısı ile ülkemizin en önemli yüksek öğretim kurumlarından biri olma yolunda ilerliyor. Şu ana kadar 4 binin üzerinde yatak kapasitesine sahip yurtlar ile öğrencilerimizin kalacak yer meselesini çözmeye çalıştık. Şimdi de 2 yeni yurt kazandırma gayreti içindeyiz." diyerek, düşüncelerini dile getirdi. 

 

cumhurbaşkanı erdoğan gümüşhane üniversitesi çiçekli karşılama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kabuğu bile şifa dolu, ancak…
Kabuğu bile şifa dolu, ancak…
CHP'li Tığlı'dan Bakan Pakdemirliye TMO ve Fiskobirlik sorusu
CHP'li Tığlı'dan Bakan Pakdemirliye TMO ve Fiskobirlik sorusu