Advert

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

'Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır'. K. ATATÜRK

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun

Vali Okay Memiş’in 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayımladıkları mesajı 
 
“Bugün, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliği'ni kabul etmesinin 89. yıldönümünü ve 1981 yılında kabul edilen Öğretmenler Günü’nün 36. yıldönümünü hep birlikte kutlamaktayız.
 
Türkiye’nin aydınlık geleceğinin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi sevgiyle, bilgiyle donatarak geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için fedakârca çalışan öğretmenlerimiz, dünyanın en kutsal mesleklerinden birisini ifa etmektedirler. ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ ifadesinde tecessüm eden bir geleneğin temsilcileri olarak bizler, öğretmenlerimize olan şükran borcumuzu ancak, ahlaki ve kültürel yönden gelişmiş, okuyan, düşünen ve öğrendiklerini ülkesi, milleti ve kendisi yararına rahatça uygulayabilen bireyler olarak kendimizi yetiştirmek kaydıyla ödeyebiliriz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, emekli ve halen görevde olan öğretmenlerimize huzurlu bir yaşam dilerken, milletimizin ilim, irfan ve bilgi membaı olan tüm öğretmenlerimizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.”

 

Başkan Çimen’den 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Çimen, öğretmenlik mesleğinin çok kutsal bir meslek olduğunu belirterek, Şanlıurfa’da görev yaptığı sırada memleketi Gümüşhane’ye dönerken, Tunceli’de şehit edilen Necmettin Yılmaz’a bir kez daha Allah’tan rahmet dilediğini belirtti. 
Öğretmenlik mesleğinin fedakarlık ve cefakarlık isteyen bir meslek olduğunu ifade eden Başkan Çimen, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Öğretmenlik dünyanın en kutsal mesleklerindendir. Öğretmenlik mesleği, fedakarlık, cefakarlık, emek, sabır ve hoşgörü isteyen saygın mesleklerin başındadır. Öğretmenlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de değişimin, gelişimin, daha ileri hedeflere doğru yürümenin anahtarı durumundadır. Yarınlarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, Ülkemizi gelecekte yeni ufuklara taşıyacak olan çocuklarımızı her türlü bilgi ve beceri ile donatan kutsal bir mesleğin mensuplarıdır. Ülkelerin en önemli gücünü bilgili ve nitelikli insanlar oluşturmaktadır. Bu nitelikli insanları yetiştirmekte değerli öğretmenlerimizin en önemli görevlerindendir. Her zaman sevgi ve saygıyla andığımız değerli öğretmenlerimizin en büyük mutluluk ve onur kaynağı, yetiştirdikleri öğrencileridir. Öğretmenlerimizin çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştireceklerinden hiç şüphemiz yoktur. Bu duygularla, Millet mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "Başöğretmenlik" unvanının verildiği bu önemli günde, yurt içinde ve dışında görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün kutluyorum. Terör saldırılarında ve vazife sırasında kaybettiğimiz başta şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere, ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.”

 

DSP Lideri Aksakal’ın “Öğretmenler Günü” Mesajı
Demokratik Sol Parti Genel Başkanı sayın Önder Aksakal, Öğretmenler Günü için bir mesaj yayınladı.

Aksakal’ın mesajı şöyle:

“Öğretmenlik, yaşamın en kutsal mesleklerinin başında gelir.

‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ diyen bir anlayışın mensupları olarak, ‘Öğretmenler; yeni nesil sizin eseriniz olacaktır’ diyen bir liderin de öğrencileriyiz.

Evrensel düşünüp yerele uygulayabilen, sorgulayan, yorumlayan, onurunu koruyan ve haklarını savunabilen, üzerinde yaşadıkları bu toprakları atalarından miras “kutsal bir emanet” olarak bilen, “Tam Bağımsız Türkiye” idealini iliklerine kadar hissetmiş bir nesil yetiştirmek Demokratik Sol Parti olarak hedefimizdir.

Böyle bir nesil yetiştirme idealinde olan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.”


Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
"Bugün emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın ve gücünü sevgiden alan dünyanın en güzel mesleklerinden biri adına ayrılan Öğretmenler Günü'nü kutlamanın onurlu gururunu yaşıyoruz.  Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum  ifadesinde de vurgulanan bir geleneğin temsilcileri olarak bizler, öğretmenlerimize olan şükran borcumuzu hiçbir zaman layıkıyla ödemeyeceğimizin farkındayız. Gençlerin vatanperver, idealist, düzgün huylu, terbiye sahibi iyi bir insan olmasını sağlayan kişiler, öğretmenlerdir. 
Cumhuriyetimizin geleceği sevgili çocuklarımızın hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek, bilgi ve donanıma sahip olmaları, dinamik ve açık fikirli olarak yetiştirilmesi öğretmenlerimizin elindedir. Çocuklarımızın aynı zamanda ahlaki ve kültürel yönden gelişmiş, okuyan, düşünen ve öğrendiklerini ülkesi, milleti ve kendisi yararına rahatça uygulayabilen fertler olarak yetiştirilmesi, ülkemizin ve milletimizin aydınlık geleceği için hayati derecede önemlidir. Bu nedenle gelecek nesillerin şekillendirilmesinde ülkemizin gelişebilmesi ve huzuru için öğretmenlerimize büyük görev düşmektedir. Bu vesileyle Millet Mektepleri'nin açıldığı ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde başta 16 Haziran günü Tunceli Pülümür karayolunda hain terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırılıp, şehit edilen sınıf öğretmeni Gümüşhaneli hemşerimiz Necmettin Yılmaz'a ve bu uğurda şehit olan tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında eğitime hayatları pahasınca emek ve gönül vermiş bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum."

 

 

 

CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Beştoğlu  

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, eğitim ve öğretim sistemini hiçbir anlam ifade etmeyen çağ ve akıldışı kapalı karanlık yozluklardan kurtararak Türk Milli Eğitimi’nin kurmuş, bu adla kurumsallaştırarak Cumhuriyetin uluslaşma, aydınlanma ve çağdaşlaşma projesi haline dönüştürmüştür.  
Bu sayede ‘teba’ olan Anadolu halkı milletleşmiştir. Eğitim-öğretim kurumlarında sadece okur-yazar değil; ekonomi, siyaset, bilim, kültür, sanat ve diğer değerlerle donatılarak, yarınların şekillenmesinde, ülke yönetiminde söz, karar ve yetki kullanan çağdaş, uygar, haklarını bilen, eşit birey, yurttaş niteliği kazanmışlardır. 
Bu sayede ulusumuz var olmuştur. 

Atatürk’ün bizlere miras olarak armağan ettiği Türk Mili Eğitim sistemi,  Cumhuriyetimizin en önemli, kazanımı, kutsal değeri ve teminatıdır. 
Cumhuriyeti korumakla eş değerdedir. 
Bu nedenle hedefinden saptırmak için yapılan bütün saldırılara rağmen laik, çağdaş, bilimsel eğitimden yana olmaya devam edeceğiz.     
Eğitimi rant alanı olmaktan çıkaracağız. Alt yapısını, olanaklarını  güçlendireceğiz. Okulların tümünü açacağız, eğitimin ana unsuru olan öğretmenlerimizin tümünü okulları ve öğrencileriyle buluşturacağız. 
Onların ve eğitimin diğer bütün emekçi paydaşlarının örgütlenme, sendikal mücadele haklarının, ülke sorunlarına, demokratik hak ve özgürlüklerin korunup gelişmesine katkı sunmalarının önündeki engellerin kaldırılması ve aileleriyle birlikte layık oldukları bir yaşam sürmeleri hedefimizdir. 

Bir öğretmen çocuğu ve bir dönem öğretmenlik yapmış bir milletvekili olarak, TBMM’de ve görev yaptığım Milli Eğitim Kültür ve Gençlik Komisyonunda bunlar için mücadeleyi vermeye devam edeceğim.

Bu vesileyle, bütün eğitim emekçilerinin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor,Türk Milletinin Başöğretmeni Atatürk olmak üzere; ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi, terör şehitlerini saygı, rahmet ve minnetle anıyor, emeklilik yaşamını sürdüren öğretmenlerimize uzun ömürler diliyor, ellerinden öpüyorum.  

 

 


ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. 
Bilgi çağını yasadığımız bir dönemde teknoloji ne kadar etkili olursa olsun öğretmenin etkin olmadığı bir eğitim sisteminin başarılı olması düşünülemez. Bizler Türk Millî Eğitiminin temel amaç ve ilkeleri çerçevesinde, geçmişini ve özünü sağlam bir tarih şuuru içerisinde algılayan, yetenek ve kabiliyetlerini bilen, geleceğe umutla bakan, insan sevgisiyle dolu, bizi biz yapan değerlerimizle donatılmış bireyler yetiştirme azmi ve gayreti içerisinde olmalı; toplumun önünde ama hiçbir zaman topluma arkasını dönmeyen birer gönül eri olarak amaçlarımızdan vazgeçmeden çalışmalıyız. 
Öğretmenlere en yüce değeri veren Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal, öğretmen olarak anılmaktan her zaman gurur duymuş ve "Benim asıl anlatılacak yanım öğretmenliğimdir" demiştir. Ve yine Atatürk; “Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yasatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder” sözüyle bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü, medeniyet bakımından kalkınmış olmasının ancak öğretmenlerinin üstün gayret ve çalışmalarıyla mümkün olacağını ifade etmiştir.
Böylesine ulvi ve kutsal bir mesleği, milli birlik ve beraberliğimizin teminatı siz değerli öğretmenlerimizi elbette ki bir günde anmak yeterli olmamakla beraber kendi aramızda birlik ve beraberliği olduğu kadar öğretmenlik mesleği hakkında da toplumun bilinçli ve duyarlı hale gelmesini sağlamak açısından her 24 Kasım biz öğretmenler için önemli bir fırsattır. Yurdumuzun her köşesinde olduğu gibi Gümüşhane’mizde de bıkmadan, yılmadan bu kutsal görevi icra eden bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Mesleğe yeni katılan öğretmenlerimize aramıza hoş geldiniz diyorum. Ömürlerini bu onurlu görevle geçirmiş olan emekli öğretmenlerimize hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. 
Doğruyu, güzeli, iyiyi, her alanda yeniliği ve yenileşmeyi savunan gerçekleri anlatan, analitik düşünmeyi ilke edinen, değerleriyle barışık, geçmişiyle köprü kurabilen, istikbalimizin ışık saçan aydınlık nesillerini büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, görevini ifa ederken şehit olan tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet dilerim.

Seydi DOĞAN / İl Milli Eğitim Müdürü

 


Aziz milletimin degerli öğretmenleri böyle ulvi bir meslek olarak seçtiginiz peygamber meslegi için bir şehit öğretmen babası ve annesi olarak tüm elleri öpülesi öğretmenlerimizin  öğretmenler günü kutlar Rabbimden sağlık sıhhat ve afiyet dilerim şehit öğretmen 

Necmettin YILMAZ'ın annesi Gülay Yılmaz Babası Hamit YILMAZ

 

 

Bayburt Belediye Mete Memiş'in Öğretmenler Günü Mesajı 

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında ülkemizin geleceğinin eğitime, dayalı olduğunu belirten Başkan Memiş şunları  ifade etti.
Öğretmenlik,  insan hayatında eğitim, davranışları doğru yönlendirmede ve insan haklarına saygı duyulmasında birinci derecede etkilidir. Bu yüzden öğretmenlerimize zor görevler düşmektedir. Öğretmenliğin amacı, gücü nispetinde bilgili ve donanımlı toplum gayretine katkı sağlamaktır. Çocuklarımızı iyiye, güzele, aydınlığa ve bilgiye götüren öğretmenler, ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkması ve oradan da ileri gidebilmesi adına iyi yetişmiş, donanımlı bir neslin oluşması için de önemlidir.

Şuna inanıyoruz ki Türkiye gelecekteki hedeflerine dünyadaki değişime uzak kalmayan, kendini yenileyen, genç nesilleri dünün ve bugünün şartlarına göre değil, yarının şartlarına göre geleceğe hazırlayabilecek öğretmenlerle ulaşacaktır.

Bu vesile ile çocuklarımızın eğitimli yetişmesinde ve geleceği için doğru kararlar vermesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyor sağlık ve mutluluklar diliyorum.

 

Büyük, güçlü ve aydınlık bir Türkiye’nin var olmasında Öğretmenlerimizin kuşkusuz yeri ve önemi büyüktür. Sevgili Öğretmenlerimiz başta çocuklarımız olmak üzere tüm insanlığında aydınlanmasında, geleceğe daha iyi hazırlanmasında önemli bir etken olmaktadır. Her bireyin eğitim ve öğretim hayatında en önemli faktör olan öğretmenler aynı zamanda medeni ve gelişmiş toplumlarında öncüleridir, rehberleridir. Öğretmenlerimizin bütün öğretim boyunca canını dişine takarak her türlü olumsuzluğu göz ardı ederek yavrularımıza, gençlerimize tüm insanlığa faydalı olmak ilim, irfan ve medeniyeti yukarı çekmek adına verdikleri mücadelede kutsal bir sözcük gibi değerlidir. Hz. Ali (R.A) efendimizin ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ sözü de ayrıca öğretmen sözcüğünün anlamını çok daha değerli kılmaktadır. Büyük Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetin bekçileri olduğuna inandığım Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Tahsin SÖĞÜT / Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanı

 

PALANDÖKEN, “TOPLUM DEĞİŞİMİNİN MOTOR GÜCÜ ÖĞRETMENLERDİR”
-“GELECEĞE IŞIK TUTAN ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN”
-“ÖĞRETMEN BAHÇIVAN GİBİ FİDAN OLAN ÖĞRENCİYİ AĞACA ÇEVİRİR”

ANKARA- Geleceğin mimarlarını yetiştiren öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir’ sözünden hareketle geleceğimizin mimarlarını yetiştiren öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.

-“TOPLUM DEĞİŞİMİNİN MOTOR GÜCÜ ÖĞRETMENLERDİR”
Öğretmenlerin dünyanın en kutsal mesleklerinden birini icra ettiklerini vurgulayan Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Çocuklarımızın yetişmesinde aileden sonra gelen en büyük mimar öğretmenlerimizdir. Bir öğretmen bir bahçıvan gibi yüzlerce fidanın köklerini bulur, bilgisiyle sular, çevresindeki yabani otları temizler, eğitimiyle yetiştirir ve dev bir ağaca dönüştürür. Mustafa Kemal Atatürk ‘Unutmayınız ki cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir’ diyerek, öğretmenlerin bir ülke için ne kadar önem arz ettiğini açıkça bildirmiştir. Cehaletin düşmanı ve toplum değişiminin motor gücü kabul edilen, dünyanın her yerinde topluma ışık tutan en büyük güç öğretmenlerdir. Bu bilinçle başöğretmen Mustafa Kemal başta olmak üzere geleceğe ışık tutan 1 milyon öğretmenimiz ile tüm öğretmen adaylarının Öğretmenler Gününü kutluyorum” diye söyledi.

 

Vergili: Öğretmenler, İnsanlığı Aydınlık Yarınlara Taşıyan Adsız Kahramanlardır

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Karabük Belediye  Başkanı Rafet Vergili, öğretmenlerin, toplumda önemli bir yeri olduğunu söyledi. Vergili; "Öğretmenlik, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülmeyecek kadar saygın ve fedakârlık gerektiren bir meslektir. Çocuklarımızın ve gençlerin bedensel, duygusal, ahlaki, dini, milli ve toplumsal yönden sağlıklı gelişim göstermelerinde anne ve babadan sonra en etkili kişiler öğretmenlerimizdir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenler, ülkemizin de bu vesileyle geleceğine yön vermektedir. Tüm meslek grupları sizlerin elinde şekillenmektedir. Özgürlüğü ve Bağımsızlığı koruyup, vatan sevgisini yüceltecek kuşakları yetiştiren değerli öğretmenler, sizlerin varlığıyla gelecekten en ufak kaygımız ve endişemiz yoktur. Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir diyen Atatürk’te bu durumu böyle özetlemiştir. En zor şartlarda bile, ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Başta Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, hayatlarını sürdüren öğretmenlerimize de sağlıklı ve uzun ömür diliyorum" dedi.

 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ
Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap,  Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Kasap mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yetişmesinde çok önemli rol oynayan öğretmenlik, dünyadaki en saygın mesleklerin başında gelmektedir. Çünkü öğretmenlik, çocuklarımıza sevgi ve saygıyı aşılayan, onlara doğruyu öğreten, vatan millet aşkıyla donatan, onları geleceğe hazırlayan ve onlara yön veren bir meslektir.
Özveri, fedakârlık, sevgi ve saygı gerektiren öğretmenlik mesleği, milletin ve devletin gelişmesinde, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasında son derece önemlidir. Ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz yeni nesillerimizi aklın ve bilimin rehberliğinde, hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek bilgili, donanımlı, dinamik, açık fikirli bireyler olarak yetiştirmek bizim için hayati değer taşıyor.
Bu duygu ve düşünceler ile Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde başarılarının devamını dilerim.”

 

 

Öğretmenlerimiz istikbalimizin mimarlarıdır

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Öğretmenlerimiz, eğitim-öğretim sistemimizin temel yapı taşları, istikbalimizin de mimarlarıdır” dedi.

EĞİTİME 15 YILDA ÇOK 
CİDDİ YATIRIMLAR YAPILDI 

Gümrükçüoğlu mesajında şunları kaydetti: “Öğretmenlik, bilgi, tecrübe ve irfanla çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlama mesleğidir. Bu yönüyle öğretmenler, eğitim-öğretim sistemimizin temel yapı taşları, istikbalimizin de mimarlarıdır. Öğretmenlerine hak ettikleri değeri vermeyen, onların fedakârlıkları karşısında ahde vefa göstermeyen hiçbir toplumun geleceği yoktur. Bu anlayışla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde son 15 yıldır eğitimde yılların ihmallerinin telafi edilmesi, eğitimin yaygınlaştırılması, kalitesinin arttırılması için ciddi yatırımlar yapılmıştır.

ÖĞRETMENLERİMİZ İLE NE 
KADAR ÖVÜNSEK AZDIR

Eğitim gibi toplumsal bir konuda öğretmenlerimizin üstlendiği görev hayati önem arz etmektedir. Eğitimcisiz ve öğretmensiz millet olunamayacağı gerçeğinden hareketle, insanlığın her çağda, her türlü cehaletten kurtularak, ilim yolunda ilerleyebilmesi ancak öğretmenler sayesinde mümkün olabilmektedir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin, çağımızın gereklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde cevap veren, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir nesil olarak yetişmesinde en büyük pay sahibi kuşkusuz değerli öğretmenlerimizdir. Öğretmenlerimiz ile ne kadar övünsek azdır. Bir toplumun seviyesi öğretmenine verdiği değerle ölçülür. Bu duygu ve düşüncelerle, Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, yurt içinde ve yurt dışında görev yapan öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik ediyorum.” 
 

 

 

24 kasım öğretmenler günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşar'dan unutulmaz konser
Yaşar'dan unutulmaz konser
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde