Advert

Hükümetten üst üste Zarrab açıklaması

Bir tepki de Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’tan

Hükümetten üst üste Zarrab açıklaması

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık,"Reza Zarrab kendinden çok emin, sanki bir suçlu değil de olayları son derece rahat anlatıyor. Temenni ederiz Türkiye'ye karşı bir komplo içerisinde ne Zarrab ne de bu davayla ilgili  kimse bulunmasın" dedi.

ABD’de görülmeye devam eden Reza Zarrab davasında, savcıyla anlaşıp tanık sandalyesine oturan Zarrab’a hükümetten tepkiler gelmeye devam ediyor.
Bekir Bozdağ’ın “Şu anda ABD New York’ta yargı eliyle bir tiyatro ortaya konuluyor. Tanık olarak bir tanesini dinleniyor o da FETÖ’cü” sözlerinden sonra bir tepki de Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’tan geldi.

‘SUÇLU’
Işık Zarrab’ı ‘suçlu’ olarak niteleyerek, “Reza Zarrab kendinden çok emin, sanki bir suçlu değil de olayları son derece rahat anlatıyor, bu çok dikkat çekici. Temenni ederiz Türkiye’ye karşı bir komplo içerisinde ne Zarrab ne de bu davayla ilgili kimse bulunmasın” dedi.

 

Sözcü

ABD AKP Başbakan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ canlı Egemen Bağış FETÖ Fikri Işık Hükümet mahkeme Reza Zarrab rüşvet son dakika tiyatro Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kargomat 7 / 24'e Övgü
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kargomat 7 / 24'e Övgü
Beklenen kanun teklifi İYİ Parti'li Yaşar'dan
Beklenen kanun teklifi İYİ Parti'li Yaşar'dan