Advert

Halk terörü tasvip etmiyor

MYK Üyesi Küçük, 'Sayın genel başkanımız haklı çıktı'

Halk terörü tasvip etmiyor

Güneydoğu ve Doğu Anadolu’yu karış karış gezen MYK Üyesi Musa Küçük, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin çözüm süreci ile ilgili yaptığı çıkışların bölge halkı tarafından kabul gördüğünü söyledi.
Diyarbakır ziyareti ile başlayan bölge temaslarını değerlendiren Küçük, bölge halkının gerçeği görmeye başladığını söyledi. Küçük, ‘Halk gerçekten MHP’ye bilinen düşüncelerin aksine bir başka gözle bakıyor, sayın genel başkanımıza büyük saygı duyuyorlar bizim aramızda ayrı gayrı yok hepimiz bu toprakların insanıyız’ diye konuştu.
Küçük, Güneydoğu’dan, Doğu Anadolu’dan terörün kazınmaya başlandığını kaydederken, ‘MHP, bu ülkenin gerçek sahiplerindendir. Güneydoğu halkı ile Doğu Anadolu halkı terörle asla anılamaz halk terörü asla tasvip etmiyor, halk terörü lanetliyor devletine destek veriyor, terörden nefret eden bir halk ile karşı karşıyayız diye konuştu.
Son günlerde sıkça ortaya atılan ittifak arayışlarına değinen Küçük, partisinin bu konuda ülke menfaatleri için en iyi kararı vereceğine inandığını sözlerine ekledi.

 

musa küçük mhp çözüm süreci güneydoğu doğu anadolu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi