Advert

AK Parti Man Adası belgeleri tartışmasından etkilendi mi?

Aydın, 'Seçmenin yerine biz karar veremeyiz'

AK Parti Man Adası belgeleri tartışmasından etkilendi mi?

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun  yurtdışına para transferi yapıldığına ilişkin  kamuoyu ile paylaştığı Man Adası belgelerininr tartışmaları devam ediyor.

İktidara yakın desteği ile bilinen MHP’den gelen ‘Rıza Zarab’ın Türkiye’de yargılanmasına dönük açıklamalar ise tartışmaları bir başka yöne doğru yöneltti. Nitekim MHP Lideri Bahçeli Zarrab için, partisinin grup toplantısındaki ‘Biz yargılanmasın demiyoruz’ sözleri dikkat çekti. MHP İl Başkanı Nadim Aydın ise bu tartışmaların erken ya da zamanında yapılacak seçimleri etkileyip ekilemeyeceği sorusunu yanıtladı.

Aydın, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin bu konudaki sözlerinin önemli olduğunu ifade ederken, AK Parti’nin bu iddialardan etkilenip etkilenmeyeceğinin ilerleyen süreçte anlaşılacağını kaydetti.

Aydın, ‘Biz seçmenin yerine karara verecek durumda değiliz seçime kadar daha neler olur biter şimdiden kestirmek güç, işadamının ABD’de yargılanması yerine Türkiye’de yargılanması gerektiğini zaten sayın genel başkanımız ifade ediyor ortada dolaşan 750 bin TL maliyetli bir saat söz konusu, alındığı verildiği iddia edilen paraların olduğu söyleniyor, olup bitenleri hep birlikte izlemeye devam edeceğiz’ diye konuştu.

nadim aydın mhp il başkanı man adası belgeleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi