Advert

Anadolu Aydınlar Ocağı yılın son toplantısını gerçekleştirdi

Dr. Papakçı tarafından Tarih Öncesi Doğu Dinleri konferansı verildi

Anadolu Aydınlar Ocağı yılın son toplantısını gerçekleştirdi

Anadolu Aydınlar Ocağı Yönetim, İlim İstişare Kurulu yıl sonu toplantısı tüm üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdi.
Toplantıda Genel Başkan Prof. Dr. İbrahim Öztek, 2017 yılında yapmış oldukları ve katıldıkları  faaliyetleri, Aydınlar Ocakları’nın Büyük Ankara Şurası, yurt içi ve yurt dışı önemli organizasyonları,  sportif ve kültürel etkinlik olarak Romanya, Almanya ve Türkiye’de yaptıkları Uluslararası Aba Güreşleri, Kurultay çalışmaları, Avrupa ve Dünya Kupası şampiyonaları konularında bilgiler verdi. Petrol, Ortadoğu, Stratejik Ortaklarımız, Türk Kültürü ve Türklerin Dünyası ile geçen hafta Üsküdar Üniversitesi’nde verdikleri mücadele sporları gösteri programı ve konferansları konularında açıklamalarda bulundu. 
Daha sonra Uluslararası Judo hakemi, Felsefe düşünce ve fikir adamı, yazar,  stratejist  Dr. Zihni Papakçı tarafından “Tarih Öncesi Doğu Dinleri” isimli bir konferans verildi. Konferans ilgiyle dinlendi. Dr. Papakçı’nın konferansı soru cevap bölümüyle sona erdi. 
Asbaşkan Eğitimci Dz.Öğr.Kd Alb. Hicabi Meral ise, 2018 yılında Anadolu Aydınlar Ocağı tarafından yapılacak etkinlikler konusunda bilgiler verdi.   
Toplantı sonunda Dr. Zihni Papakçı’ya hatıra olarak Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek tarafından  Aydınlar Ocağı’nın şilti ve bayrağı  verildi.

 

prof. dr. ibrahim öztek anadolu aydınlar ocağı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşar'dan unutulmaz konser
Yaşar'dan unutulmaz konser
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde