Advert

Bu kulübü yaşatalım

Türk voleyboluna adanmış bir gerçek: Torul Gençlik

Bu kulübü yaşatalım

Torul Gençlik, Anadolu’da bir çağın kapısıdır aslında. 

Ulusal medyanın çoğu zaman gündeminden düşmeyen Torul Gençlik, hiç kuşku yok şimdilerde bir onur mücadelesi veriyor. 

Tamamen genç kadroya sahip bir ekiple bu kulüp Başkan Av. Özden Bostan ve Antrenör Ümit Terzi öncülüğünde birinci ligin devleri ile mücadele etmeye çalışıyor.
Şu ana kadar gelmeyen istenen destek böyle devam ederse ne yazık ki Gümüşhane ekibi birinci lige veda edecek gibi görünüyor.

PES ETMEK YOK
Torul Gençlik tüm olumsuzluklara rağmen mücadeleyi bırakmayacak. 
Kulübün gençler ağırlıklı kadrosu yeniden daha iyiye doğru adeta bir koz gibi duruyor, çünkü yurdun keşfedilmemiş pek çok ismi yapılacak hamlelerle yeniden kazanılmaya çalışılacak. 
Yönetim tarafından özellikle Doğu Anadolu Bölgesi’nde yapılacak tarama bu konuda büyük bir önem kazanacak.

 

TORUL GERÇEKTEN BİR MARKA OLDU
Büyük kulüplerin devasa bütçeleri, forması, havası bir tarafa Torul Gençlik için söylenebilecek tek bir realite var. Voleybolda sporunda Anadolu’da Torul Gençlik bir çığır açtı ve marka oldu. Bu markanın adı yetiyor da artıyor bile

 

SPORDA ŞEHRİN TANITIMINA ÖNEMLİ BİR ETKEN
Biraz hayal kursak suç mu? Spor da bir noktada tanıtım için önemli bir etken. 
Düşünebiliyor musunuz? Anadolu’nun bir küçük yerleşim sahasından voleybol aşkıyla yanıp tutuşan bir kulüp oluşturulmuş başkanın deyimiyle ülkenin voleybol fabrikası olmaya ant içmiş. 
Güçlü Torul Gençlik Gümüşhane’ye çok şey katmayacak mı?, Gümüşhane’nin tanıtımına yarar sağlamayacak mı? Geçtiğimiz sezonlarda Torul’da ağırlanan ligin süper devleri, birer güzel örnek değil mi?

 

BÜYÜK KULÜPLERDE DİKKATLE TAKİP EDİYOR
Her ne kadar lig de istediği yerde olmasa bile Torul Gençlik büyük kulüpler tarafından dikkatle takip ediliyor. En son bilgi genç oyuncuların pişmesi profesyonellik adına üzerine koyması adına Torul Gençlik’in katkısı çok büyük ve takdir görüyor.

 

BU KULÜBÜN YÖNETİCİLERİNİ İYİ DİNLEYELİM

Kulüp düşmemek ayakta kalmak adına adeta çırpınıyor. Yönetim bir şeyleri ayakta utabilmek için canhıraş çalışıyor. Öyleyse bir taraftan başlayıp bu kulübü iyi dinlemek gerekiyor. Geçici yarar getirmeyen sözlerden çok ne yapılması gerekiyosa o gerçeğin altının çizilmesi gerekiyor. Sözün kısası bu kulüp ya savaşacak ya yaşayacak yada unutulup gidecek..

 

BİRAZCIK ÖZELEŞTİRİ
Galiba biz Gümüşhane olarak bu kulübe yeteri kadar destek veremedik. Futbolun önüne koyamadık. Elbette çağın sporu futbolun önüne geçecek şu ana kadar bir spor henüz icat edilmedi ama Torul Gençlik’in bir değer olarak Gümüşhane’ye çok şey kattığı gerçeğini de inkar edemeyiz.

 

KAYBETMEYELİM
Son olarak Torul Gençlik bir çığır açtı, bir tohumu yeşertti. Bunlar güzel şeyler. Voleybol gibi zor bir sporu Gümüşhane’ye sevdirdi. Yapabileceklerimizin daha fazla olduğu kanısından yola çıkarak biz bu kulübü kaybetmeyelim. Torul Gençlik hunu hak ediyor.

torul gençlik av. özden bostan ümit terzi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bambaşka bir Uğur Mumcu Mahallesi için
Bambaşka bir Uğur Mumcu Mahallesi için
Soğuk hava ve tabi ki ekonomik kriz
Soğuk hava ve tabi ki ekonomik kriz