Advert

Gümüşhanespor inanmamış

Altay mağlubiyeti bir ihtardır

Gümüşhanespor inanmamış

Mehmet İskenderoğlu

 

2017 – 2018 sezonunun ilk yarı son müsabakasında Gümüşhanespor evinde Altay’a mağlup oldu. (0-2) Üzgünüz, tam 294 gündür evinde kırmızı beyazlılar kaybetmiyordu

GÜMÜŞHANESPOR İNANMAMIŞ
Müsabakanın oynanacağı tam bir hafta öncesinden bu tarafa şehirde olan atmosfer son derece mükemmeldi. Rektöründen, şehrin valisine kadar gelen mükemmel destek, Altay maçına çıkacak Gümüşhanespor için adeta doping olmuştu.
Ya taraftar! hafta başından beri yapılan destek ve itidal çağrısı son sezonların en görkemlisiydi.
Aslında bu kadar silik, bu kadar tutuk, bu kadar isteksiz ve inanmayan Gümüşhanespor’u kimse beklemiyordu, adeta şok olduk.

YENİ ASIR ALTAY’IN  KORKUSU DERKEN ASLINDA BU ALDIKLARI ÜÇ PUANIN ANAHTARINIDA VERİYORDU
Bizim tarafta hal böyle iken aslında çokda istediğini elde edemeyen evinde kaybederek Gümüşhane’ye gelecek bir dönemin starı İbrahim Akın kadrolu Altay’a, Yeni Asır ‘Altay’ın büyük korkusu’ başlığını atarak adeta bu maça motive ediyordu. Bu karşılaşmayı kaybedecek Altay gazeteye göre playoff şansını da kaybedebilirdi, o iklimden çıkabilirdi, Altay dersine belli ki iyi çalışmıştı..

ALTI PUANIN REHAVETİ Mİ?
Olabilir, futbol da yenmek yenilmek de vardır kuşkusuz bu yenilgi oluşan o ılımlı havayı bozmuştur konsantrasyonu eksiltecektir eğer işler ikinci yarı istediğimiz gibi gitmezse Gümüş, bu üç puanı çok arayacaktır bu görüntü altı pualık farkın rehaveti ise aman dikkat, bakınız geçen sezon Ankaragücü maçından sonra kaybedilen Hatay musabakası…

90 DAKİKA NE YAPTK
Oynamadan çok oynatmayan Altay, bi türlü organize olamayan Gümüş, mücadeleden çok bitse de gisek havasındaki Gümüş, sanki sezonun son müsabakasını oynuyormuş gibi geldi bize. İlk yarıda Kaan Söylemezgillerin, Tita’nın kullandığı köşe atışında vuruşunu çıkarırsak yazacak neyimiz var. Birde haksızlık etmeyelim mücadelenin uzatma dakikalarında Mehmet Cansın'ın vuruşu..

GOLÜ ATAN KAZANACAKTI ÖYLE OLDU
90 dakikaya baktığımıza golü atan kazanacaktı daha çok orta saha mücadelesi içerisinde geçen karşılaşmada görüntü öyle idi, bu Altay şundan eminiz ki bir puan parolasıyla Gümüşhane’ye gelmişti. Karşısında böyle bir Gümüşhane vallahi de billahi de beklemiyordu…

ŞUNU ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUZ
Lay lay lom geçen ilk yarı sonrası hadi biraz kıpırdanır diye beklediğimiz ki yenilen ilk golden sonra yapılan üç değişikliğinde işe yaramadığı Gümüşhanespor’un sanki müsabakayı kurtaracakmış gibi son dakikalarda bir görüntü çizmesi de anlaşılmazdı. Yani demir tavında dövülmeliydi, ilk yarıda elde edilemeyen sonuç bize göre bu oyunla ikinci yarıda da bi şey getirmeyecekti, öyle oldu..

SONUÇ
Bu kadar istim üzerindeki Gümüşhanespor’un evinde hem de uzun bir aradan sonra aman aman fubol oynamayan Altay’a teslim olması hayal kırıklığı idi. Dünyanın sonu değil ancak Gümüş’e yakışmadı. Gümüşhanespor bu puanı ilerleyen haftalarda arayacaktır. Efendim rakipler puan kaybedecek, şu olacak bu olacak senaryoları bizi hiç ilgilendirmesin çünkü Gümüşhanespor’un rakibi Gümüşhanespor olduğuna göre skor üzücü oldu..

TEŞEKKÜRLER TARAFTARLARA
Hiç bi şey olmadı mı dersiniz? 10 puan verdiğimiz taraftara özel teşekkürdür. Bu kadar yırtındıktan sonra suratları asık Yenişehir Stadyumu’ndan ayrılmalarının bir sitemi elbette Kırmızı beyazlı futbolculara olacaktır.

gümüşhanespor altay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Metin Öz     2017-12-18 Oyunculara yazıklar olsun. Şehrin desteği taraftarın tam desteği varken oyuncular sahada yoktu bunların aklı tatilde Altaya mahkum oynadılar.Utanın beyler utanın bu takımda olmak istemeyenler bir an önce gitsin mutlaka 2-3 yürekli yetenekli oyuncu alınmalı Teknik direktör Altayı nasıl analiz etti hoca resmen uyudu bu kaçan puanları çok ama çok arayacağız.
soner bayrak     2017-12-18 oyuncular altay karşısında çok isteksiz,arzusuz oynadı sahada zerre kadar futbol oynamadılar bu maçı bile bile altaya verdiler belli ki ahmet hoca altayı çalışmamış maç oynanırken oyuncuların kafası sahada değil tatilde idi bu bir çöküşün işaretidir. idda ediyoruz aynen geçen sezonun benzeri olacak ve bu altay direk çıkacak böyle ruhsuz bir oyun oyunculara hiç ama hiç yakışmadı bu takımdan en az 4-5 oyuncu gönderilip 3-4 tane daha mücadeleci hırslı azimli çok koşan tecrubeli oyuncu alınmalı
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz