Advert

Gümüşhanespor başka stadlara imrenmeyecek

Bir zamanlar buzda mücadele verirken

Gümüşhanespor başka stadlara imrenmeyecek

Daha düne kadar o malum mevsimin getirisi olan buzlarla rakibinden çok mücadele etmek zorunda kalan futbolcular nihayet şahane bir zemine kavuştu diyebilir miyiz? Evet. 
Uzun uğraşlar sonucu GGHSM’ğü harekete geçti, Valilik ısrarla takip etti ve Gümüşhanespor’un saha zemini korkulacak bir konumdan çıkılmış oldu.
Bu tip işlerin mutfağına her zaman bakmak gerekir. Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü konuyu yakından takip ederek zeminin sorun olmasını ortadan kaldırdı. 
Her 25 cm aralıkla yer altına dolanan kablo ile 15 santigrat derecede zeminin sıcak kalmasını sağlayan sistem, ayrıca Gümüşhane’de hava şartlarına göre kendi kendine bir kontrol mekanizması da oluşturabiliyor.
Bu gerçeği ilerleyen zaman diliminde daha çetin kış şartlarında futbolcular yakından net görebilecek.
Kolay değil, 2.lig de mücadele veren bir ekipte olsa Gümüşhane gibi çetin iklimin yaşandığı şehre böyle bir sistemi kurabilmek ve de başarılı oldu dedirtebilmek.

Sözü bittiği yer
Gümüşhanesporun bir sorunun daha ortadan kaldırıldığına göre artık misafir olduğu bilinen 2. Ligden bu kulübün PTT 1. Lige yükselmesi en tabi isteğimiz olarak öne çıktı. Yetkililerin bugüne kadar görülmemiş destek diyerek sahiplendiği bu görüntü umarız futbolcularımız tarafından daha iyi anlaşılacaktır.
24 Ocak’ta kamp başlıyor. Antalya’dan sonra Gümüşhanesporu daha iyi analiz edebileceğiz.

gümüşhanespor gümüşhane gençlik hizmetleri ve spor müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı