Advert

İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanlığı'ndan

Kamuoyuna

İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanlığı'ndan

(İSTANBUL GÜMÜŞHANE DERNEKLER FEDERASYONU)

BASIN AÇIKLAMASI 21 Aralık 2017

 

1 - İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu tarafından Kasım ayında ön görülen olağan genel kurulun önceki genel kurullarda olduğu gibi ileri bir tarihte yapılmasına ve uygun bir salon temin edilmesine ayrıca derneklerlerden gelecek delegelerin hazırlanmasına genel kurulun Anadolu yakasında yapılmasına karar verilmiştir.

2 - Federasyona üye olmayan il derneklerinin üyelik prosüdürlerini hazırlamaları için gerkli belgelerin kendilerinden talep edilmesine ve yardımcı olunmasına karar verilmiştir.

 

FEDERASYON ÜYELİĞİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

*Yönetin kurulu toplanarak bir üst kurula(ist.güdef’e)üye olmasısı için olağan üstü genel kurul toplantı kararı alması

 

*Olağan üstü toplantı yönetim kurulu asil yedek denetleme kurulu asil yedek üyelerin toplamından bir fazlası olması hazirun cetvelini imzalaması gereklididir.Genel kuruldan bir üst kurula(ist.güdef’e)üye olması için genel kurul tutanağında yetki verildiği yazılması gerekir.

 

*Bundan sonra yönetim kurulu toplanak federasyona üyelik için karar alarak bir dilekçe ile başvurması gerekir.

 

*Federasyona üye olcak dernekler sadece yukarıda yazılı üyeleri ve toplantı gününü federasyona bildirmeler halinde tüm prosüdürler ist.güdef tarafından hazırlanır.

 

2 - Ayrıca yönetim kurulumuzca alınan karar yetim ve öksüz orta öğretim öğrencilerin yardım edilmesine bunun için baş vuracakların kendi köy dernekleri üzerinden vukaatlı nüfüs kayıt örneği ve banka iban numarası ile baş vuru yapmaları gerekmektedir,köy derneği olmayanların en yakın il derneğine baş vurmaları gerekmektedir,son başvuru tarihi 10 Ocak 2018'dir.

3 -  Federasyon yönetim kurulumuz yukarıda yazılı konuların müzakeresi için sadece il dernek başkanlarının katılacağı bir toplantı ile genel kurul hazılıkları yapacaktır.

İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu yönetim kurulu adına

 

Tahsin SÖĞÜT

Genel Başkan

tahsin söğüt GÜDEF
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı