Advert

İktidar yürüyüşümüz başlamıştır

36. CHP İl Kongresi Gümüşhane’de yapıldı

İktidar yürüyüşümüz başlamıştır

36. CHP İl Kongresi Gümüşhane’de yapıldı. CHP PM Üyesi İdris Akyüz’ün de yer aldığı kongreyi değerlendiren Kelkit İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, ‘Biz hazırız’ dedi.
Kongrenin yapıldığı salonun coşkulu ve Gümüşhane ölçeğine göre ilgi uyandıran bir birlikteliğe sahne olduğunu belirten Canpolat, ‘CHP ne olursa olsun hangi zemin, saha ve cephede olursa olsun bu ülkenin temel taşıdır. Vatandaşın, partililerin ilgisinden bir hayli memnunuz. Gümüşhane, Kelkit ve diğer ilçelerimizle birlikte hep birlikte iktidar olabilmek için gayret göstereceğiz’ dedi.

BU ÜLKENİN CHP’YE İHTİYACI VAR
Canpolat, ‘Bu ülke artık yönetilememektedir, bu iktidarın 15 yıllık döneminde her türlü iç ve dış sorunla ülke karşı karşıya bırakılmıştır. Bölgesinde büyük bir güç olan bu devlet iktidarın akıl almaz politikaları sonucu bir ateş çemberi içerisinde mücadele etmek zorunda kalmıştır. Bu ülkenin başta ekonomisi bozulmuştur. İşsizlik artmıştır, adalet sistemi rafa kaldırılmıştır. Vatandaş korku ve endişe içerisindedir. İktidarı elinde tutan güç maalesef kendi derdine düşmüş gözükmektedir. İşte bu tabloda CHP 1923 ruhundan aldığı güçle sorunlara çözüm üretme noktasında her zaman olduğu gibi aziz milletinden bir kez daha destek istemektedir. Bu ülkenin CHP'ye ihtiyacı vardır. Dünkü kongremiz bu görüntünün bir işareti olmuştur. Başarılı bir il kongresinin ardından hak hukuk ve adalet yolundaki iktidar yürüyüşümüz genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde başlamıştır’ dedi.

nevzat canpolat chp kelkit gümüşhane il kongresi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Nurettin Topçu ve Eğitim Felsefesi”
“Nurettin Topçu ve Eğitim Felsefesi”
Dördüncü aday Canlı mı?
Dördüncü aday Canlı mı?