Advert

Şeyhoğlu: Ak kadınlar daha çok çalışacaklar

Kürtün, Şiran, Kelkit kongreleri tamam. İl Başkanı Şeyhoğlu fırtınası

Şeyhoğlu: Ak kadınlar daha çok çalışacaklar

Görevi Şükriye Karabulut Orhan’dan devraldıktan sonra adeta Gümüşhane’yi abluka altına alan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu ilçelerdeki ak kadınları yeniden teşkilatlandırma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor
Şeyhoğlu, Gümüşhane’de çok daha güçlü ak kadın teşkilatları için adeta şehri bir baştan bir başa dolaşarak partililerle bir araya gelmeye gayret gösteriyor.
Kürtün, Şiran ve Kelkit’teki kadın kolları teşkilatlarının kongrelerini tamamladıklarını belirten Şeyhoğlu sırada Torul ve Köse ilçelerinin bulunduğunu söyledi.
Şeyhoğlu, 2019’daki yerel seçimde ve Cumhurbaşkanlığı hükümet seçimlerinde ak kadınlar tüm Türkiyede olduğu gibi Gümüşhane’de de daha fazla önde olacak, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, bizlere kattığı güçle çalışmalarımız devam ediyor. Son olarak Kelkir ilçesindeki kongremizi tamamladık. AK Partili yöneticimiz sayın Serpil Kavrak’a bizleri yalnız bırakmadığ için teşekkür ediyoruz. Kürtün, Şiran’da bulduğumuz büyük heyecanı, Kelkit’te de aynı duygularla yaşadık. AK Kadınlar sorumluluklarının bilincinde ve o anlayışla çalışıyorlar, çalışacaklar. Sırada Torul ve Köse ilçelerimiz var’ diye konuştu.
İl Başkanı Şeyhoğlu’nun verdiği bilgilere göre Kürtün ilçe kadın kolları başkanlığına Ulviye Genç, Şiran ilçe kadın kolları başkanlığına Sema Akın ve Kelkit ilçe başkanlığına Hatice Topuz seçildi. Torul ve Köse ilçelerine atanacak isimler ise daha sonra açıklanacak.
Öte yandan İl Başkanı Şeyhoğlu’na Özkürtün Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya ve Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’in eşi Gülsen Çimen’de eşlik ediyor.

 

münire şeyhoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz