Advert

Manifesto gibi sözler

GÜDEF Başkanı Söğüt, 'Çok çalışalım, çok çalşsınlar'

Manifesto gibi sözler

Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) Genel Başkanı Tahsin Söğüt, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Söğüt, Gümüşhane camiasına önemli çağrılarda bulundu
Gümüşhane’lilerin İstanbul’da ilk kurulan STK’sı olan GÜYAD’ın çeyrek yaşamı aşan hizmet yılında büyük payı olan ve halen federasyon başkanlığını sürdüren Söğüt, Gümüşhanelilere çağrıda bulunarak herkesi şehrin geleceği için elini taşın altına koymaya davet etti.
Mesajının satır aralarında ‘çok çalışma’ sözü veren Söğüt, ‘Bu şehir için hepimizin emeği var. Ne diyoruz önce Allah rızasıdır. STK olarak yaklaşık çeyrek asrı geçen hizmet anlayışımızda önce Gümüşhane insanı ve bu ülkenin insanını gözettik. Hiçbir abartıya ve gösterişe kaçmadan STK’daki görevimizi yapmaya çalıştık. Gümüşhane için inisiyatif alacak olan her kim olursa olsun diyeceğim ilk söz çok çalışsınlardır. Siyasetçisinden, yöneticisine, idarecisinden sokağındaki insana kadar bu şehre henüz görevimizi tam anlamıyla yaptığımızı düşünmüyorum. Gümüşhaneli olmanın verdiği gururla o isimden aldığım heyecanla Gümüşhanelilerle birlikte yolumuza devam edeceğiz. Yeni yılda aynı duygularla geride bıraktıklarımızı tamamlayacağız. Herkese eşit, el uzatarak ayrıştırmadan mikro milliyetçilik yapmadan Gümüşhane’de, STK yöneticiliği yapmanın ne anlam taşıdığını bilerek, bir ağabey bir sorumluluk sahibi kimlik anlayışı içerisinde karşımıza gelen her kim olursa olsun kırmadan, dökmeden candan samimiyetle dinleyerek, omuzuna elimizi koyarak Gümüşhane’yi hak ettiği yere taşıyacağız. Bu vesileyle bütün hemşerilerimin yeni yılını tebrik ediyorum. Yen yılın sağlık, mutluluk ve huzur, barış getirmesini yüce Allahtan temenni ediyorum. Allah bu devlete, millete zeval vermesin’ dedi.

 

tahsn söğüt GÜDEF
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz