Advert

İmtiyaz Sahibimiz Veli Yılmaz'ın yeni yıl mesajı

12 yıldan bu yana desteğinizle ayaktayız

İmtiyaz Sahibimiz Veli Yılmaz'ın yeni yıl mesajı

Gündoğumu İmtiyaz Sahibi Sayın Veli Yılmaz, yeni yıl münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Yılmaz, mesajında şunları söyledi:

 

Değerli Okurlarımız, Sevgili Hemşerilerimiz, Büyük Türk Milleti…!

Acısıyla, tatlısıyla koca bir yılı daha geride bırakıyoruz.

2017 yılı elbette pek çok üzücü olayı beraberinde alıp götürdü, ülkemiz maalesef pek çok acıyı yaşamak zorunda kaldı

Herşeye rağmen bu topraklar üzerinde barış, huzur ve özgürlükler içerisinde yaşamaya mecburuz bu nedenle karşılayacağımız 2018 yılı büyük bir önem arzetmektedir.

Hiç kuşkusuz bu coğrafya da bir geçiş köprüsü konumunda bulunan ülkemiz iç ve dış kimi gelişmelere geçmişte olduğu gibi geride bıraktığımız 2017’de de muhatap kalmıştır.

Büyük Türkiye’nin varlığından rahatsız olan şer güçler bizleri dil, din, ırk, mezhep savaşları arasında ayrıştırmaya bölüştürmeye ve parçalamaya çalışmaktadır.

Asla unutulmamalıdır ki;

Türkiye güçlü bir ülkedir. Yeni yıl da bu birliktelik her türlü zorluğa karşıt güçlenerek artacak, ülkemiz hızla akıp giden bu zaman diliminde hak ettiği yeri almaya devam edecektir.

Çünkü arkasındaki güç, birbirine inanmış, şüphe etmeyen, gönülden bağlı, laik demokratik Atatürk Cumhuriyeti’ne inanmış Aziz Milletinin varlığıdır..

Gündoğumu Ailesi olarak bizlerde;

Yeni yılda bu bilinç ve azimle yayın hayatına başladığımız 12 yıl öncesi gibi başta Gümüşhane olmak üzere, Karadeniz Bölgesi ve ülke gündemini en ayrıntılı bir şekilde tarafsız objektif yönüyle sizlerle paylaşacağımız haberlerle takip etmeye devam edeceğiz.

Değerli okurlarımızın, Gümüşhaneli hemşerilerimin ve bizleri layık görerek takip etmeye devam eden aziz vatandaşlarımızın vermiş olduğu sonsuz desteğe en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gündoğumu Ailesi çalışanları olmak üzere, tüm Gümüşhaneli hemşerilerimizin ve Büyük Türk Milleti’nin yeni yılını kutluyor;

Sağlık, Mutluluk ve barış dolu bir yıl diliyorum...

Saygılarımla…

 

Veli YILMAZ

Gündoğumu İmtiyaz Sahibi

veli yılmaz yeni yıl mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
omer KAYA     2018-01-02 Gùmùshane icin verdigin emegin karsiligini insallah bir gùn alirsin. Zorlasalarda Altin Pas tutmaz Veli Bey Yeni yilinizi kutlar Basarilarinizin devamini dilerim.
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı