Advert

Babakonaklılardan destek sözü

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Genlik Kolları dernek merkezini ziyaret etti

Babakonaklılardan destek sözü

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Gençlik Kolları Başkanı Gökberk Gülez ve yönetim kurulu üyeleri, Çayırova Gümüşhane ili Kelkit ilçesi Babakonağı Köyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde dernek üyeleriyle bir araya geldi.
Görüşme de, Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Gençlik kolları faaliyetleri, proje etkinlikleri ve yapılacak olan diğer çalışmalar hakkında Başkan Gülez tarafından bilgi verildi.
Gençlik Kollarının programlarının ilgi ve dikkat çekici faaliyetler olduğunu aynı zamanda katkıda bulunmak istediklerini belirten Babakonak’lılarda gençlerde ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Gençlik Kolları Başkanı Gökberk Gülez, ziyarete ilişkin şunları söyledi:
"Bugün bizler buraya memleketimizden uzak olsak da; birlik beraberlik sağlamamız ve uzak olmasına rağmen yine de bir arada dayanışma içinde olmamız gerektiği için geldik. Yaptığımız ve yapacağımız faaliyetler için Babakonaklılardan böylesine güzel sözler duymak bizi son derece mutlu etti. Bu moralle, güçle motive olup memleket ve memleketlilerimiz için daha fazla neleri yapabiliriz sorularını yöneltip, daha çok çalışacağız. Bizleri dinleyerek, destek veren Babakonaklı gençlere ve büyüklerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz’

 

gökberk gülez kocaeli gümüşhaneliler vakfı gençlik kolları çayırova babakonağı derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı