Advert

Tünel havalimanı derken...

Eee, olacak o kadar!

Tünel havalimanı derken...

Belediye Başkanlığı düğmeye bastı. Gümüşhane’de bir AVM eski otogar merkezli olarak Gümüşhane’de yükselecek.

İyi de, AVM Gümüşhane’ye gerekli mi? kim ne derse desin pahalı şehir söyleminden kurtulamayan Gümüşhane’de AVM ihtiyaca cevap verir mi?

Bir başka soru, daha çok marka merkezli çalışan kira bedellerinin yüksek, dükkân fiyatlarının dudak uçuklattığı günümüz AVM piyasası Gümüşhane’de rağbet görür mü?
İş çevreleri ya da iş dünyası şehirdeki nispeten büyümeğe ve gelişime dikkat çekerken sorunun muhatabı önemli bir çıkış yapıyor!

‘Bu şehirde günlük bir yolcu taşıma şirketinin yaptırdığı gözlemelere göre her gün 1200 kişi Trabzon’da soluğu alıyor’!
 

Dahası?

‘Ben istediğimi, Gümüşhane’de bulamıyorum. Yani bu elbise olur, yiyecek olur, günlük yaşama dair alternatif bir istek şeklinde belirir. Bu alternatif Gümüşhane’de yok. AVM olursa ben bir başka şehre neden gideyim. İstediklerimi Gümüşhane’de karşılayabiliyorsan ve AVM bu sorunu çözecekse, neden burada bir AVM yükselmesin’!

AVM polemiğine küçük bir soru daha ekliyoruz. Esnaf, ne satacak?
Hala pahalı şehir Gümüşhane

‘Çoğu ticaret erbabı yada iş çevresi bu sözcüğe haklısınız diye kızıyor. Ancak bakınız burada da en az birkaç adet marka marketler var. İsimlerini biliyorsunuz inanızın onlarda olmasa bu şehir gerçekten pahalı şehir olmaktan kurtulamaz evet rekabet ortamında belki esnaf şikayetçi ama marketler dengeleyici unsurlar olarak öne çıkıyor!.

BAŞKAN DUY SESİMİZİ
AVM İLE İLGİSİ YOK ANCAK BU NOTUDA DÜŞELİM.

Şehirde hala sebze halinin neden olmadığı ısrarla soruluyor? belki biz gözden kaçırıyoruz sayın belediye başkanlığı bu konuda da bir çözüm mutlaka düşünüyordur. Gazetecilik refleksi işte biz yazalım. Gümüşhane ucuz meyve sebze yemek istiyor. Maliyetli, dışarıdan daha fazla maliyetle şehre giren meyve sebzeden de şikâyetçi. AVM derken bu konuyu da bu satırlara sıkıştıralım istedik…

AVM tartışmasına son sözler
‘Bu şehir büyüyor doğru ancak beraberinde de yaşamın gereksinimlerini tamamlayacak unsurlar onlarla birlikte yükselmeli. AVM yapıyorsanız, küçük ayrıntıları da gözden kaçırmayacaksınız’!

avm gümüşhane sebze hali pahalı şehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz