Advert

Çağdaş Yaşam'dan CHP'ye hayırlı olsun ziyareti

Ziyarette samimi ve sıcak diyalog dikkat çekti

Çağdaş Yaşam'dan CHP'ye hayırlı olsun ziyareti

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Özge Çamcı, CHP İlçe Başkanlığı görevine seçilen Binali Dağdeviren’i makamında ziyaret etti.
Samimi ve dostane bir hava içerisinde geçen ziyarette ÇYDD GOP Şube Başkanı Özge Çamcı, İlçe Başkanı Binali Dağdeviren’e ve yönetim kuruluna  görevinde başarı diledi.

DAĞDEVİREN: GAZİOSMANPAŞA’DA CHP’NİN VAR OLDUĞUNU GÖSTERECEĞİZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Başkanı Dağdeviren, ‘CHP’nin Gaziosmanpaşa’da var olduğunu göstereceğiz, Her görüşe saygılıyız, tüm görüş ve önerileri değerlendireceğiz, kapımız herkese açıktır’. dedi.

CHP BÜYÜK BİR KAPIDIR
Dağdeviren, Türkiye’nin teminatı CHPnin çok büyük bir kapı olduğunu belirtirken, ‘Çağdaş Yaşamın değerli başkanı sayın Özge Çamcı bizleri ziyarete gelmiş, bu bizim için çok önemli bir ziyarettir. İlçeden gelecek her projeyi yönetim kurulumuzla birlikte değerlendireceğiz. CHP’siz Türk siyasetinin olamayacağını her zaman söylüyoruz’ diye konuştu.

BUNUDA YAZ: YÜZÜMÜZÜ BELEDİYEYE DÖNDÜK BELEDİYEYİ DE ALACAĞIZ
ÇYDD GOP İlçe Başkanı Özge Çamcı’nın ziyareti takip eden gazetemize dönük bilgileri Başkan Dağdeviren’le paylaşmasının ardından konuşan İlçe Başkanı Dağdeviren, ‘Bak işte basın burada iken bile herşeyi rahatlıkla konuşabiliyoruz’ dedi.
Dağdeviren daha sonra objektiflerimize dönerek, ‘Bak! bunu da yaz. Yüzümüzü belediyeye döndük. 2019’da belediyeyi de alacağız’ dedi.


Ziyaretlerin ilerleyen dakikalarında her iki başkan çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

 

4 ŞUBATTA ÇAĞDAŞ YAŞAM YENİ YAŞINI KUTLUYOR

ÇYDD GOP İlçe Başkanı Özge Çamcı’da Başkan Dağdeviren’e 4 Şubat’ta ÇYDD’nin kuruluş yıldönümü etkinlikleri sebebiyle yapacak oldukları organizasyon hakkında bilgiler verdi.


Ziyarette GOP CHP İlçe Başkan Yardımcısı Ender Kuru, Genel Sekreter Nevzat Böcek, Genel Sayman Cemal Tartar, ÇYDD GOP Başkan Yardımcısı Aysel Boztepe, Sayman Nurettin Çakmak, Üye Murat Çamcı’da yer aldı
Ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

özge çamcı çydd ender kuru gaziosmanpaşa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
En zarif ve çok yönlü organ
En zarif ve çok yönlü organ