Advert

Şehit Polis Memuru Fethi Sekin mezarı başında anıldı

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ, Genel Başkan Yardımcıları....

Şehit Polis Memuru Fethi Sekin mezarı başında anıldı

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ,  Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Kolları Genel Başkanı Sultan Alan ve Kadın Kolları Genel Merkez Yöneticileri ile ve Elazığ'da görev yapan iş adamı Tahsin Demirbağ, Eğitimci Fethi Yücesoy, iş Adamı Serkan Şan ve Sosyal Medya Fenomeni olan Cuma Yılar, ölümünün birinci yılında  Elazığ’ın Baskil ilçesinde bulunan Kahraman polis memuru Şehit Fethi Sekin'nin kabrini ziyaret ederek dualar ettiler.

 

Ziyaretin ardından 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ şunları söyledi:

 

RAHMETLE ANIYORUZ

‘Kahraman polis memurumuz merhum Fethi Seki'ni şahadetinin birinci yılında saygıyla ve rahmetle anıyoruz’

UMURSAMAMAZLIK YAPMADI

‘Fethi Sekin’e sıkılan kurşun bizim ciğerimize saplandı. Fethi Sekin İzmir Adliyesi’nin bahçesinde iken silah seslerini duyup umursamamazlık yapmamış, aksine benim ülkemin huzurunu kim bozmak istiyor diyerek beylik tabancasını çıkarmış ağır silahlı teröristlerin peşine düşmüş ve leşlerini yere sermiş, daha sonrada şehadet şerbetini içmiştir’.

 

BİRLİĞİN BERABERLİĞİN SEMBOLÜDÜR

‘Fethi Sekin vatan ve bayrak aşkı için ölüme meydan okumanın simgesidir, Fethi Sekin bu ülkenin bölünmeyeceğinin simgesidir, Fethi Sekin birliğin beraberliğin simgesidir, Fethi Sekin cesaretin sembolüdür’.

 

ŞEHADETİN KABUL OLSUN

‘Tabiki de üzülüyoruz ama bu üzüntümüz hainleri sevindirmesin, üzüntümüz sadece bu yiğit adamın aramızdan erken ayrılmasıdır, bu üzüntümüz bu yiğitle zamanında bu dünyada iken tanışamadığımızdandır. İman ettik tabiki de ölüm haktır, kahraman polisimizin ifadesi ile söz konusu vatan ise ölüm namustur demişti, şehadetin kabul olsun koca yürekli adam’.

 

RAHMETLE ANIYORUM

Bu vatanın bölünmez bütünlüğü için canını seve seve feda eden bütün şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyorum’ dedi.

 

Elazığ’da ziyaretlerde bulunan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal sUludağ ve beraberindeki heyet Sırası ile Elazığ'da yayın yapan bazı yerel TV kanalları ile, TÜMSİAD  Başkanı Mahir Sönmez, Elazığ Ak Parti İl Eski Başkanı ve Mühendis Nusret Çoban'ı ziyaret ederek Elazığ'da 15 Temmuz milli irade ocakları temsilciliği için fikir alış verişinde bulundu.

fethi sekin bilal uludağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
En zarif ve çok yönlü organ
En zarif ve çok yönlü organ