Advert

Prof. Dr. Özcan Yeniçeri

Bahçeli'nin kararını Genel Başkan Yardımcıları ilk defa orada duydu

Prof. Dr. Özcan Yeniçeri

Devlet Bahçeli'nin 2019'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceğini açıklaması üzerine konuşan Yeniçağ yazarı Özcan Yeniçeri, "Yanında bulunan MHP'nin Genel Başkan Yardımcıları bile basın toplantısında Bahçeli'nin söylediklerini ilk defa duydular" dedi. 

 

HABER VİDEO

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/ozcan-yeniceri-bahcelinin-kararini-genel-baskan-yardimcilari-ilk-defa-orada-duydu-181330h.htm
 
KRT'de Aslı Kurtuluş'un sorularını yanıtlayan Yeniçağ gazetesi yazarı Prof. Dr. Özcan Yeniçeri, Bahçeli'nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan'ı destekleme kararının partiden bağımsız alındığını, hatta bu açıklamayı yaptığı sırada salonda bulunan MHP'nin Genel Başkan Yardımcıları'nın bile bu kararı ilk defa orada duyduklarını söyledi.Devlet Bahçeli'nin açıklamalarının MHP'nin değil, kendi kişisel ifadeleri olduğunu söyleyen Yeniçeri, "Bahçeli'nin açıklamaları MHP'lilerin ve MHP'nin yetkili organlarının açıklaması değil. Tek kişinin ifadeleridir, Bahçeli'nin ifadeleridir, Bahçeli'yi bağlar. Hiçbirisinin aynı fikirde olduğunu düşünmüyorum. Bahçeli kime sordu bunu da ilan ediyor? Hangi kuruldan aldığı yetkiyle bunu ilan ediyor?

 

"MHP'Yİ 'AKP'YE FAYDALI DERNEK' HALİNE GETİRDİ"

 

Bir partinin hayati derecede geleceğini belirlemede önemli olan bir olayı hiç kimseye sormadan tek kişi tarafından MHP benim anlayışı içerisinde kamuoyu önünde böyle bir açıklama yapılması vahim bir durumdur. Yanında bulunan MHP'nin Genel Başkan Yardımcıları bile basın toplantısında Bahçeli'nin söylediklerini ilk defa duydular. MHP'yi AKP'ye faydalı dernek haline getirdi Bahçeli. Ortada MHP kalmamış, MHP adına konuşan Bahçeli adında bir lider kalmış. Bahçeli, Erdoğan'ı desteklemesi karşılığında hiçbir talebi olmadığını söyledi.Sen Kızılay mısın? MHP'yi bitirmek amacıyla hareket ediyor. MHP'yi barajın altına itiyor. Ülkücülerden intikam alıyor sanki" şeklinde konuştu. 
 

 

 

yeniçağ

prof. dr. özcan yeniçeri devlet bahçeli mhp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Nurettin Topçu ve Eğitim Felsefesi”
“Nurettin Topçu ve Eğitim Felsefesi”
Dördüncü aday Canlı mı?
Dördüncü aday Canlı mı?