Advert

24. Uluslararası pro - lisans antrenör gelişim semineri

24. Uluslararası pro - lisans antrenör gelişim semineri devam ediyor

24. Uluslararası pro - lisans antrenör gelişim semineri

FIFEX KAPILARINI AÇTI

 

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ile Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından organize edilen 24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri Antalya Granada Luxury Belek Hotel’de devam ediyor. Seminerle birlikte hayata geçirilen Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı (FIFEX) da futbolun tüm aktörlerini buluşturuyor. 10 Ocak 2018’e kadar devam edecek seminer ve fuara, pro-lisans ve diğer lisanslara sahip antrenörler, futbolcular, futbol endüstrisini temsil eden markalar ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Açılışı önemli isimler gerçekleştirdi

Pro-Lisans Gelişim Semineri ve FIFEX’in açılışını TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, TFF Başkanvekili Ali Dürüst, Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA ) Başkanı Walter Gagg, TFF Onursal Başkanı, UEFA ve FIFA Onursal Üyesi Şenes Erzik ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan gerçekleştirdi.

Milli Takım ve Gelecek

Türkiye A Milli Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu Milli Takım ve Gelecek konulu bir oturum gerçekleştirirken UEFA Baş Teknik Sorumlusu Ioan Lupescu da futboldaki popüler trendleri aktardı.

Cruyff Enstitüsü İlk Kez Türkiye’de

Johan Cruyff Enstitüsü Türkiye’de ilk kez bir toplantıya katıldı. Johan Cruyff Enstitüsü Genel Müdürü Mariel Koerhuis, futbolda performansın artırılmasında eğitimin rolünü aktardı.

 

 

 

24. Uluslararası pro - lisans antrenör gelişim semineri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı