Advert

MHP üzerine düşen sorumluluğun gereğini yapıyor

AK Parti -MHP ittifakına en net yanıt

MHP üzerine düşen sorumluluğun gereğini yapıyor

MHP İl Başkanı Nadim Aydın,  iktidara geldiklerinde Gümüşhane şehrinin daha da ileriye taşınacağını söyledi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin AK Parti ile ittifak açıklamasına da değinen Aydın, ‘Lider, doktrin ve siyaset üçlüsünde MHP inandığı çizgide devam etmektedir, Gümüşhane’de bu tez’e inanıyor, verilen kararı doğru buluyor’ dedi.

Sık sık sahada olduklarını bir kez daha vurgulayan Aydın, ‘Gümüşhane’de şu an en büyük sorun otopark. Bilindiği üzere son dönemde bölge de özellikle Arap turizmi ile birlikte bir hareketlilik yaşanıyor. Gelen turist bu sorunu yaşayacak gibi görünüyor. Devam eden teleferik projesi de var. Gümüşhane’de de bu yönde yatırımları gözlemliyoruz. Biz, iktidara gelince bu yatırımlar artarak katlanacak. Şehrin yarım kalan ne işi varsa MHP çözecektir. Yerelde de genelde de güçlü bir MHP, Türkiye’nin yararınadır’ dedi.

Aydın, partilerine dönük AK Parti ile yapılan ittifaka ilişkin eleştirilere ise şu şekilde yanıt verdi:

‘MHP, siyaset doktrin lider üçlüsünde ilerleyen, bilinen ve yoluna devam eden bir siyasi harekettir. Ülkenin hayrına olacak her işte MHP’nin devletin yanında olacağı görülecektir. Bu hareketin lideri Devlet Bahçeli’de bunun gereğini yapmaktadır. Bugün Gümüşhane geneline bakıldığında sayın liderimizin aldığı karar destek görmektedir. MHP, üzerine düşen hangi sorumluluk varsa onun gereğini yapıyor, yapacaktır’ 

nadim aydın mhp ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP Torul belediye başkan adayı Evren Özdemir
MHP Torul belediye başkan adayı Evren Özdemir
Akçay'dan TURSAB'a önemli ziyaret
Akçay'dan TURSAB'a önemli ziyaret