Geçmiş olsun

Neden insan yaşamı bu kadar ucuz da siyasi yatırım bu kadar pahalı

Geçmiş olsun

CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, uçak kazası nedeniyle tüm yolculara, mürettebata ve Trabzon halkına geçmiş olsun dileklerini iletti. İkinci pistin yapılması gerektiğini vurgulayan Güzide Uzun, “Şu soruyu tüm Trabzon’un sorması gerek 75 kilometrelik uzaktaki Rize’ye havaalanı yapmak yerine neden bilim insanlarının tehlike arz ettiğini ve mutlaka ikinci piste ihtiyaç olduğunu defalarca dile getirdikleri, Trabzon havalimanının ikinci pist ihtiyacı yerine getirilmedi. Neden insan yaşamı bu kadar ucuz da siyasi yatırım bu kadar pahalı” dedi.

 

GEÇMİŞ OLSUN

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, Ankara-Trabzon seferini yapan ve Trabzon Havalimanı'na indikten sonra pist başında manevra yaparken, pistten çıkarak yamaçta asılı kalan yolcu uçağı için açıklamada bulundu. Büyük bir faciadan dönüldüğünü belirten Güzide Uzun, “Şükürler olsun can kaybı yaşanmadı. Yolcuların sağ salim kurtarılması en büyük sevincimiz oldu. Trabzon’umuz büyük bir facia atlattı. Uçakta bulunan yurttaşlarımıza, yakınlarına ve Trabzon halkına geçmiş olsun diliyorum” diye konuştu.  

 

İKİNCİ PİST ŞART

 

Havalimanına ikinci pistin şart olduğunu belirten Güzide Uzun, “Şu soruyu tüm Trabzon ‘un  sorması gerek 75 kilometrelik uzaktaki Rize’ye havaalanı yapmak yerine neden bilim insanlarının tehlike arz ettiğini ve mutlaka ikinci piste ihtiyaç olduğunu defalarca dile getirdikleri, Trabzon havalimanının ikinci pist ihtiyacı yerine getirilmedi. Neden insan yaşamı bu kadar ucuz da siyasi yatırım bu kadar pahalı” dedi.

güzide uzun chp trabzon ankara - trabzon yolcu uçağı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Taşbilek KTO'nı ziyaret etti
Vali Taşbilek KTO'nı ziyaret etti
Aziz Kocaoğlu neden karar değiştirdi?
Aziz Kocaoğlu neden karar değiştirdi?