Advert

Kurtar’a dönük eleştiriler için ne dedi?

Sosyal medya'dan Güvenç Kurtar'a dönük bazı eleştiriler gelmişti

Kurtar’a dönük eleştiriler için ne dedi?

Yönetici Şerif Aygün, sosyal medya üzerinden teknik direktörlük görevine getirilen Güvenç Kurtar’a dönük eleştirilere tepki gösterdi.

Aygün, şunları söyledi:

‘Bende o eleştirileri okudum. Adamın yaşı kadar futbolla yatıp futbolla kalkmış biri için yapılan bu eleştiriler doğru değildir. Bir takım küme düşerse düşer, illa ki o teknik adamın başarısızlığı değildir bu durum. Örneğin Fatih Terim, GS’ın başında oraya da nereden geldiğini herkes biliyor. Şimdi GS yönetimi taraftarı, nereden getirdik bu adamı mı diyor? Öte yandan televizyon başında futbol izleyip yorum yapmakta doğu olmaz. Adama topun gramını söylesen bilmez, böyle yorum yapar. Fatih Tekke, Yılmaz Vural, Ünal Karaman, Ziya Doğan gibi isimlerden sonra bir önemli ismi daha Gümüşhanespor’a getirebilmek için mücadele verdik. Takdir edilmelidir ki, bizim gibi üç dört takım daha mücadele veriyor. Dün akşam hocamızla birlikteydik; bende uyku yok sabaha kadar maç analizi yapıp biz bu takımı şampiyon yapmak için çalışacağız diyor. Önemli masalarda verdi. Şehirdeki birliktelikten şampiyonluğa olan inanmışlıktan söz etti’ dedi.

güvenç kurtar şerif aygün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali Fuat tan     2018-02-02 Eline sağlık Sedat izgü kardeş ne güzel yazmışsın helal olsun sana bize tercüman olmuşun
Sedat izgü     2018-02-01 Ya bırakın bu boş lafları adam kendini emekliye ayırmış BEYLERBEYİNİ küme düşürmüş hemde amatöre sen alıp geliyorsun 2 yıldır isim isim kompleksiniz şampiyonlukları kaçırıyor bu hocaylada olmaz camia kabullenemediğini gördük birilerinin ısmarlaması ile hoca geliyor gidiyor biz şampiyonluk istiyoruz şampiyonluk boş laf değil..
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Firmalar yok olup gidiyor!
Firmalar yok olup gidiyor!
“Beni Ödülle Cezalandırma”
“Beni Ödülle Cezalandırma”