Advert

Genç GÜSİAD Kaptanı Yener Beyaz Oldu

Görev bölümü genç üyelerle paylaşıldı

Genç GÜSİAD Kaptanı Yener Beyaz Oldu

GÜSİAD - Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği bünyesinde kurulmuş olan Genç GÜSİAD’ın icra kurulu belli oldu. GÜSİAD Dernek Merkezi’nde yapılan Genç GÜSİAD toplantısında yönetim kurulu kararı ile yapılan görev bölümü,  genç üyelerle paylaşıldı.

Görev bölümünde Genç GÜSİAD Başkanlığına Yener Beyaz, Başkan Yardımcılıklarına ise Mehmet Gül, Yusuf Hamzaoğlu ve Can Beyaz, Genel Sekreterliğine ise Av. Burak Işık atandı.

Toplantıda Genç GÜSİAD’ın kuruluş ilkelerini paylaşan GÜSİAD Genel Başkanı Yüksel Yalçın, Genç GÜSİAD 25 kişilik ekibi ile gelecekte GÜSİAD’ın yönetim kurulu üyeleri olmaya adaydırlar. Bu organizasyonla GÜSİAD’ın başarılarını sürdürülebilir kılmak, katılımı artırmak ve en önemlisi GÜSİAD’ın kuruluşundan bu yana emek veren büyüklerimizin tecrübeleriyle bugün görevlendirdiğimiz genç kuşaklarımızın enerjisini buluşturmuş olacağız. Genç kuşak bilişim teknolojilerinin gücüne dolayısı ile güncel teknolojiye daha hâkimler. Onların inovatif yeteneklerini işlemeye gayret edeceğiz. Genç GÜSİAD, derneğimizin olağan etkinliklerine katılmanın yanında onları özgün programlarında serbest bırakıyoruz. GÜSİAD’ın kuruluş amaçları ve hedeflerine dönük yönetimimizle istişareli her türlü programı icra edebilir, toplantılarını yapabilirler. Yönetim kurulumuza tavsiye programlarda bulunabilirler.  Zaten her biri 10 yılı aşkındır iş dünyasının içinde olan bu kurulumuz,  süreçlerimize aşinadır. Biz destek verip cesaretlendirirsek, çok daha başarılı çalışmalar yapacaklardır. Hedefimiz GÜSİAD’ı bütün unsurlarıyla yıldızlaştırmak, marka bir STK olmaktır. Önümüzdeki günlerde üyelerimizden hukuk büroları olan hukukçularımızı, avukatlarımızı bir araya getireceğiz. Hekimlerden üyelerimiz var. Onları bir araya getireceğiz. Hülasa GÜSİAD’ın her sektörden üyelerini kurumsal yapılanmamızla iş dünyasının lider STK’larından biri haline getirmeyi hedefliyoruz’. dedi. 

Yeni atanan Başkan Yener Beyaz’a GÜSİAD Onursal Başkanı ve Başkan Yardımcısı Muammer Beyaz Genç GÜSİAD’ın önemini vurgulayarak ‘kurumlarımızı güçlü kılmamızın tek yolu tüm unsurlarımızı güçlü kılmaktan geçiyor’ ifadelerini kullandı.

Ardından Genç GÜSİAD’ın ilk başkanı Yener Beyaz’a görev beratını takdim edildi.

Yener Beyaz,” söz konusu görevlendirmenin kendisi için büyük bir onur olduğunu, bunun hakkını verecek gayreti ekip arkadaşlarımızla götüreceğimizden eminim, yaklaşık 2 aydır mutat toplantılarımızla bir araya geliyoruz. Bundan sonra daha organize toplantılar ve programlarla çalışmaya gayret edeceğiz. Aramızda bayan arkadaşlarımız var. Özellikle yeni kuşaktan bayan arkadaşlarımızı programlarımıza davet ediyoruz. İş dünyası çok geniş bir dünya. Aramızda çok farklı sektörlerden tecrübeler var. Bunların her birinden istifade etmeye çalışacağız. Ancak, GÜSİAD’ın İnşaat sektöründeki marka gücünü daha da yukarılara taşımaya çalışmamız lazım. Her birimize çok iş düşüyor”. dedi

yüksel yalçın GÜSİAD genç güsiad yener beyaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Erdinç     2018-02-03 Kurumlarda yönetim organizasyonu kuşkusuz başat konudur.GÜSİAD Yönetiminde alt çatının varlığı ve sağlamlığı gelecek için önemlidir.Yeter ki örgütlenme Türkiye"de giderek "markalaşan" hanedanlık-velayet ekseninde oluşturulmasın."Kaptanlık"ın takım oyununa olumlu katkı vermesi temennisiyle,Gencimizi kutlar,başarılar dilerim.
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Firmalar yok olup gidiyor!
Firmalar yok olup gidiyor!
“Beni Ödülle Cezalandırma”
“Beni Ödülle Cezalandırma”