Saadet pusuda

Görüşmenin perde akası

Saadet pusuda

Haftanın dikkat çeken önemli gelişmelerinden bir tanesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile SP Lideri Temel Karamollaoğlu’nun Ak Saray’da yaptığı görüşme oldu.

Ankara’dan yansıyan haberlere göre, MHP ile ittifak anlaşmasının çerçevesi belirlenmeye çalışılırken, cepheyi genişletmeyi düşünen AK Parti, BBP’den gelen ılımlı mesajların ardından bu bloğa Saadet Partisi’ni de eklemeye çalışıyor.

Adalet Partisi’nin Gümüşhaneli Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, Erdoğan Karamollaoğlu buluşmasını, ‘Saadet pusuda’ şeklinde yorumladı.

Karahan, ‘Görüşmeden bir gün önce sayın Karamollaoğlu daha çok iç gelişmelere ve ülkenin gerçek gündemine yönelik olarak AK Parti’ye sert eleştiriler gönderirken görüşmeden sonra uzlaşmadan, uyum yasalarından, hazine yardımlarından söz etmeye başladı. Bu dikkat çekici bir durumdur. Bize göre AK Parti cephesi daha doğrusu Erdoğan; Saadet’in Abdullah Gül restini gördü ve Saadet’i yanına çekmeye çabalıyor. Saadet cephesi de adeta pusuya yatmış, bu hamlesinin karşılığını AK Parti’den bekliyor. Enteresan bir görüntü oldu nitekim sayın Erdoğan’ın bir heyet oluşturularak Saadet Partisini dinleyin talimatı bu görüşmenin önemini daha da ön plana çıkartıyor’ dedi.

cumhurbaşkanı erdoğan temel karamollaoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBB’DE Eğitim Şöleni
TBB’DE Eğitim Şöleni
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar