Advert

Başkan Yavuz'un Mesajı

Kelkit ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü

Başkan Yavuz'un Mesajı

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği Kelkit ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bahadır Yavuz imzalı mesajda, şu ifadelere yer verildi:

Sevgili Hemşehrilerimiz;
Yakın zamanda Kelkit'imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümünü kutlayacağız. Bu yılki kutlama 100. yıldönümü olması sebebiyle daha da anlam kazanmaktadır. Atalarımızın, büyüklerimizin çok zor yaşam koşullarına maruz bırakıldıkları, sürgün edildikleri, yüzlerce kayıp verdikleri o günlerden kurtulmuş olmalarının, yeniden yurtlarına kavuşmalarının ve zaten hakları olan yaşamlarını tekrar elde etmelerinin değeri tarif edilemez.
Bu anlamda, gerek sivil toplum örgütleri, gerek yerel resmi idareler ve gerekse bireysel olarak bir araya gelinerek oluşturulan topluluklar çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. 
Bu özel gün adına, 17 Şubat Kelkit’in düşman işgalinden kurtuluşunun tüm hemşehrilerimize ve Kelkit’e kutlu olasını diliyor, bu günün unutulmamasını, hep hatırlanmasını temenni ediyoruz.

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği

kelkitliler sosyal yardımlaşma eğitim ve kültür derneği bahadır yavuz kelkit düşman işgali 100. yıl mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ertan giriftinoğlu     2018-02-14 Şirin ilçemiz'in kurtuluşunun 100'üncü yılını kutluyorum ve bütün hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunarım.
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Firmalar yok olup gidiyor!
Firmalar yok olup gidiyor!
“Beni Ödülle Cezalandırma”
“Beni Ödülle Cezalandırma”