Advert

Dostluk kazandı

Gümüşhanespor, Kelkit Belediye Hürriyetspor ile ilçe stadında karşı karşıya geldi

Dostluk kazandı

Gümüşhanespor, Kelkit Hürriyetspor'la karşı karşıya geldi. Müsabaka Kelkit ilçe stadyumunda oynandı.
Karşılamayı Kulüp Başkanı Kaya Büyükbayraktar, Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz, Kelkit Belediye Başkanı ve kulüp yöneticisi Ünal Yılmaz, Köse Belediye Başkanı ve kulüp yöneticisi Şerif Aygün, Kelkit Hürriyetspor Kulüp Başkanı Yaşar Nas, Kelkit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cem İlkay Mansuroğlu, Kulüp yöneticisi Fazıl Ceylan ve çok sayıda taraftar izledi.
Gümüşhanespor sahaya Melih Ağa, Taner Koç, Benjamin Fuchs, Fırat Arıkan, Muharrem Doğan, Zahit Fındık, Murat Kayalı, Batuhan Aygün, Onur Okan, Hurşit Taşçı, Furkan Yaman'dan oluşan 11'le çıktı.
Centilmence dostluk rüzgârlarının estiği müsabakayı Gümüşhanespor 3 - 2 kazandı. (Goller dk 51 Hurşit Taşcı - dk 72 rakip oyuncu kendi kalesine - dk 80 Furkan Yaman )
Müsabaka ardından Köse Belediye Başkanı ve Kulüp Yöneticisi Şerif Aygün, Kulüp Başkanı Kaya Büyükbayraktar'ı, Kulüp Yöneticisi Fazıl Ceylan’ı ve Teknik Direktör Güvenç Kurtar'ı Köse'ye davet etti.
Kulüp Başkanı Kaya Büyükbayraktar, Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz ve Kelkit Belediye Başkanı ve kulüp yöneticisi Ünal Yılmaz, Köse Belediye Başkanı ve kulüp yöneticisi Şerif Aygün Kelkit Hürriyetspor Kulüp Başkanı Yaşar Nas, Kelkit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cem İlkay Mansuroğlu'a misafirperverliği için teşekkür etti.

 

Sinan UÇAR

 

gümüşhanespor kelkit hürriyetspor şerif aygün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Firmalar yok olup gidiyor!
Firmalar yok olup gidiyor!
“Beni Ödülle Cezalandırma”
“Beni Ödülle Cezalandırma”