Kelkitliler İzmir’de buluştu

17 Şubat ilçenin kurtuluş coşkusunu yaşadılar, özlem giderdiler

Kelkitliler İzmir’de buluştu

 

Kelkitliler, öncülüğünü İzmir’de yaşayan Kelkit nüfusuna kayıtlı Haluk Dede’nin yaptığı sabah kahvaltısı programında biraraya geldi.
Program için İstanbul’dan İzmir’e hareket eden Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Başkanı Bahadır Yavuz, ‘İzmir’de yaşayan Kelkitliler, ilçemizin kurtuluş gününe de denk gelen önemli bir günde bir araya gelmenin hasret gidermenin tadını çıkardılar’ dedi.
Organizasyonu üstlenen Haluk Dede’ye teşekkür eden Yavuz, ‘Programda ilçemizin önemli simalarından Ali Nasuhbeyoğlu bir hoşgeldiniz konuşması ile bizleri selamladı. Birlikte hemşerilerimizle güzel saatler geçirdik. Derneğimiz hakkında İzmir’de yaşayan Kelkitlilerden övgü dolu sözler işittik. İnşallah bu tür programları daha sık yapmak isteğimizide hemşerilerimizle paylaştık’ dedi.
Programı düzenleyen Haluk Dede’de ‘Güzel bir gün oldu, katılıma destek veren herkese teşekür ediyorum’ dedi

NEJAT BALCI’YA DESTEK 
Öte yandan kahvaltı programında Şair Nejat Bal’a destek çıktı. Rizespor’da forma giyen profesyonel futbolcu olarak Kelkitlilerin hafızasına kazınan Balcı’ın şiir kitabına kahvaltı programına katılan hemşerileri yoğun ilgisi gösterdi. Kelkitliler, Şair Bal’a destek vereceklerini ifade ettiler.

kelkitliler izmir sabah kahvaltısı bahadır yavuz haluk dede
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Haluk dede     2018-02-18 Teşekkürler
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBB’DE Eğitim Şöleni
TBB’DE Eğitim Şöleni
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar