Advert

Muharrem Usta ve Burak Yılmaz ile buraya kadar

Trabzonspor'un bugünkü halini özetleyen en iyi yorum

Muharrem Usta ve Burak Yılmaz ile buraya kadar

Başakşehir mağlubiyeti sinirleri iyice gerdi. Sezonun 2. Yarısına dört beraberlikle başlayan Bordo Mavililer, mutlak galibiyetle amacıyla çıktığı Başakşehir karşısında hiçbir varlık gösteremeyerek, sahasında rakibine teslim oldu.
Trabzonspor analizleri ile Gündoğumu’na sezon başından bu tarafa önemli  açıklamalarda bulunan Gazeteci Aydın Akdeniz, bugünkü tabloyu şu sözlerle özetledi:
‘Bugün, Başakşehir’e mağlup olduk diyerek üzülen varsa yanılıyorlar. Biz, yanlışları kulüp adına yönetimsel olarak öne çıkan hataları defalarca bu sayfalardan paylaştık. Peki, TS’u bu sürece getiren neden ne idi? Elbette başkan Muharrem Usta’nın tek adam hüviyetinde yönetime hakim olması. Hep söyledik söylüyoruz; bu kulüp herkesin olmalı tek bir ismin değil. Öyle olursa sonuç ortadadır. Bir Burak Yılmaz ve Muharrem Usta ile bu kadar olur. Bundan sonra yapılacak olan şey tabi sezon TS için bitmiştir bir an önce başkan seçimli olağanüstü kongredir. Ben özellikle sayın Usta’nın artık şansını daha faza zorlamaması gerektiğini düşünüyorum. Şu ana kadar olan oldu, yani yapılacak bi şey yok. Trabzonsporu akılla, bu şehrin yapısına da uygun aynı zamanda başarıyı arzulayan bir yönetimle bütünleştirmek en gerçekçi olan hedeftir. Trabzonspor’u daha fazla yormadan bu yönetim bir an önce istifa etmelidir çünkü kendisine de, TS’a da zarar vermektedirler’.

 

aydın akdeniz trabzonspor muharrem usta burak yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakan Ak     2018-02-20 Artık Trabzonspor'un kaybedecek daha fazla gücü kalmadı. Yeni bir yönetim yeni bir teknik zihniyet ilaç gibi olacak...Usta zihniyeti hem ekomik olarak hemde futbol olarak iflas etmistir..
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Firmalar yok olup gidiyor!
Firmalar yok olup gidiyor!
“Beni Ödülle Cezalandırma”
“Beni Ödülle Cezalandırma”