Advert

Demir tavında dövülür

Gümüşhanespor şokta

Demir tavında dövülür

Sahasında Aslan, deplasmanda Kedi olan Gümüşhanespor’un hafta arası Sakarya galibiyeti tesadüfmüydü?

O maçın son yirmi dakikasını izleyenler, Silivri’de neden kaybetiğimizi anlayacaktır.

Bi şeyler ters gidiyor. Oraya geleceğiz ama yine hatırlatalım..!

Gümüşhanespor’da maddi sıkıntının olmadığını defaatle söylüyorlar. En borçsuz kulüpte olduğunu. Allah var; futbolu seven, mümkün olduğunca mesaisinin belli bölümlerini futbola bu kulübe ayıran bir de valisi.

E, o zaman nedir derdiniz beyler?

Geçen sezon Ankaragücü’ne kaptırdığımız şampiyonluğun nasıl gittiği ortada.

Ondan önceki sezon Bandırma’ya verdiğimiz playoff finali.

Vodafone Arena’daki Erzurum BB müsabakası.

Kırklareli deplasmanında yedi, sekiz pozisyona girdik! eyvallah affedelim de Titalı, Kaan Söylemezgillerli, Dilaver Güçlülü, Oktay Delibaltalı, hatta hatta Hasan Hüseyin Akınaylı kadro acaba şampiyonluğu istemiyor mu?

Kusura bakmayınız yazacağız artık verilen belli başlı töleransın da sonu gelmiştir. Deniz bitmiş, kara görünmüştür.

Gümüşhanespor şampiyonluğu istiyorsa; Silivri müsabakasının bir açıklaması olmalıdır.

Kem küm’lü sözcüklerden artık şehir yorulmuştur.

Cebinde 5 TL’si bile olmayan ama işini gücünü bırakıp maça gelen taraftarın hevesini kursağında bırakmaya hakkınız yok beyler?

Profesyonelliğin gereği ne ise onu yapın ya da çıkın açıkca biz bu işe inanmıyoruz deyiverin yoksa kimse kimseyi bu kulüpte zorla tutmuyor.

Yönetim kadrosunun da artık nerede bir aksilik varsa aksayan taraf varsa neşteri vurmasının zamanı gelmiştir.

Varsa yönetimsel hata bir an önce giderilmelidir.

Bugün ikinci yarıya 6 puan farkla giren Gümüşhanesporun, en yakın rakibi Altay ile puan farkı yoktur.

Her ne kadar lider olsa da Gümüşhanespor ilerleyen haftalar için güven vermemektedir.

Futbolda olur böyle şeyler diyerek konu geçiştirilemez halen şampiyonluğa oynayan Gümüşhanesporun ligin son sırasına demir atmış Silivriye teslim olması affedilecek bir şey de değildir.

Destek ise destek, taraftar ise taraftar, şehir ise şehir.

Şu günlerde hepimizin morale ihtiyacı olduğu günlerde başımızı öne düşürmeye kimsenin hakkı yoktur.

gümüşhanespor silivri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Veli tahal     2018-02-22 Bu KAYA BEYİN HATALARIDIR isim hoca isim futbolcu takıntısı takımı ne hale getirdi sen emekliye kendini ayırmış hoca getiriyorsun yok isim oyuncuymuş ya bırakın bunları oysa bizi bilen bir hoca olsaydın futbola aç oyuncular olsaydı çok avantajlı olurduk Kaya Büyükbayraktar şu isim takıntısından çık artık bu yıl ya şsmpiyon ya şampiyon bundan rakiplerle 6 puan fark vardı şimdi yazık ya
Gümüş     2018-02-22 Bu yönetim miradını doldurdu istifa en hayırlı iştir daha durulurmu ya
esesli     2018-02-20 Böyle yol kazaları olabilr,ama biran önce toparlanılmalı.Eskişehirspor 3.lige düştüğünde Mezitlispora 7-1 yenilmişti.
Muharrem Y.     2018-02-19 REZİLLİK başka bir şey değil. Yazık ki ne yazık. Bunca umut emeğe saygı yok ve bir o kadar da ona yazık. Ne iştir anlam veremiyoruz yerin dibine batsın böyle futbol. Sırf memleketimizin takımı diye futbola bağlandım gönül verdim. İsim olmazdı topla falan. Sinir hastası ettiler adamı. Lazım değil di sizin topunuz da kendiniz de.
Vedat Öz     2018-02-19 Gündoğumu Gazetesi Gümüşhanespor için yazılması gereken her şeyi çok açık yazmış başka söze gerek yok.
Metin Öz     2018-02-19 Başta Valimiz olmak üzere Gümüşhane medyası, basını, taraftarlar hep birlikte yönetime ve oyuncu gurubuna hesap sormalı Valimiz bu kötü durumuma bir an önce el koymalı. Bu kulup böyle yönetilemez bazı papaz oyuncular devre arası gönderilmeli idi Gümüşhane dışında sağda solda biz şampiyon olamayız diyen oyuncular var bunları yönetim neden tesbit edemiyor.Yönetime Levent-Ahmet hocaya tavır alıp gitmesini sağlanlar çok acil yönetimden istifa ettirilmeli.Bu şehire ihanet eden oyuncu gurubu utansın
Metin Öz     2018-02-19 Hep söyledik durduk bu oyuncu gurubu şampiyonluğu asla istemiyor. Takım haftalardır ruhsuz oyuncular topluluğuna dönüştü sen küme düşmesi kesinleşen Silivriyi yenemiyorsan şampiyon olamazsın.Takımda kulupte çok büyük sıkıntılar var. Bazı oyuncular resmen ihanet ediyor. Bunlara bir önlem alınmak istenmiyor.Gündoğumu gazetesi her zaman takımla yönetimle ilgili gerçekleri yazıyor ama dikkate alan yok Başkan Ziya Doğanın açıklamalarına cevap veremedi sorunlar ciddi hep halının altına süpürülüyor.
Salim çağlar     2018-02-19 Ne bu GÜVENÇ KURTARDAN nede KAYA BAŞKANDAN birşey olmaz attık ne bu ya bırakın gidin 2 yoldur çektik bu yıl çekmeyelim
Alican     2018-02-19 Kaya Bayraktar’ın artık bu işten el çekmesi gerek istifa güzel bir MÜEESSESEDİR
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı