Başkan bizi şampiyonluğa götür

Karalar bağlamanın anlamı yok

Başkan bizi şampiyonluğa götür

Herşey de bir hayır vardır. Silivri mağlubiyeti bu hayrın belki de işaretidir. Evet, çok eleştirdik ama desteğimiz her zamankinden daha fazla devam edecektir. Kim ne derse desin, bu mağlubiyetin analizini yine ilk başta teknik ekip, sonra yönetim en iyi şekilde yapacaktır.
İstanbul’da müsabakayı izleyen Gümüşhaneliler elbette üzülecektir ancak herşey daha bitmemiştir. Gümüşhanespor’un lider olduğu unutulmamalıdır.
Silivri yol kazası olur da diğer ekiplerin aynı akıbeti yaşamayacağı ne malumdur. Daha uzun bir yol var. İnanıyoruz ki Sayın Büyükbayraktar’da üzülenlerin başında geliyordur. Ailesinden, işinden, özel yaşamından zaman ayırıp Gümüşhanespor’u yönetmenin zorluklarını biliyordur.
Gümüşhanespor için Silivri mağlubiyeti bir başlangıç olacaktır. Kulüp bir sünger çekecektir olup bitenlere. 
Bu konudaki en büyük görev yine sayın Kaya Büyükbayraktar’a düşmektedir. Takımı toparlayacağından eminiz. Yılların spor adamı ve yöneticisi olarak bu kulübe çok uzun zamandır hizmet etmiş bir ağabey olarak yaşanılan travmanın farkındadır. Atatürk’ün deyimiyle hayatının hiçbir alanında ümitsizliğe kapılmadığını belirten bu yüce insanın yaşama bakış açısını örnek alırsak, Gümüşhanespor’a yine destek vermek sahip çıkmak önceliklerimiz arasında olmalıdır. Şimdi, hemen, hiç ara vermeden dün olduğu gibi yine bu renklere olan inanç tüm güçle haykırınmalıdır. Gümüşhanespor için dün geride kalmıştır çok da karalar bağlamanın tutar bir yeri yoktur. Gümüşhanespor tarihine şerefine şanına yakışır bir şekilde bu haftadan başlayarak yarım bıraktığı işi tamamlayacak, o mutlu sonu hepimize yaşatacaktır.

 

kaya büyükbayraktar gümüşhanespor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali boz     2018-02-26 Neyi bitmedi Kaya başkan dünya para harcayın hiçbirşey yapamayın yine gitti şampiyonluk güldürmeyin bizi
Berat nacar     2018-02-22 Ne Ziya Doğanı arkadaş adam gelmemek için her şeyi yaptı bu takımın yukardan bakanlara kibirli hocalara ihtiyacı YÖK Ziya doğanın istediği para süper liğ seviyesindeydi biz herşeyi biliyoruz Kastamonuspora Trilyonlar harcattı baktı boş hoca yaptığı bişey YÖK bir gecede gönderdi başkanları daha ne konuşuyoruz ki bunu şampiyon olmalıyız bu sene olay of değil direk çıkmalıyız
Metin Öz     2018-02-19 Bu yazıyı kim nasıl yazdı yazılanlardan bir şey anlayan varmı? Kaya başkanın çaresizliğini en güzel Ziya Doğan açıklamıştır. Gümüşhane spor ve Kaya başkan başarılı olsun bizler mahcup olalım önemli değil ama hayatta gerçekler var.O gerçekleri oyuncular değiştirmek istemiyor.Sahada formalarını terletmiyorlar aldıkları paraların hakkını veremiyorlar.
Metin Öz     2018-02-19 Sevgili Başkan malesef siz gözünüzün önündeki bu kötü tabloyu görmezden geliyorsunuz.Giden iki hocanın birilerini işaret ederek istifa etmeleri artı Ziya Doğanın sizinle ilgili söylediklerine neden bir açıklama yapamadınız.Yönetimde sıkıntı yaratanlar varmı? takımda şampiyonluğa inanmayan bazı oyuncular varmı?kulup yönetmek yönettiğiniz şirket işlerine benzemez zaten o yüzden takımda bir başarı yok geçen sezonun akıbeti ile bu sezon aynısı olmasın bu takım ligden düşen bir takımı yenemiyor yazık
Vedat öz     2018-02-19 Görünen koy klavuz istemez. Oyuncularda ruh yok ihanete devam ediyorlar. Takımda papaz oyuncu sayısı fazla aldıkları paralar haram olsun.
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBB’DE Eğitim Şöleni
TBB’DE Eğitim Şöleni
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar