Advert

Nuri Kömür milli takım kampına gidecek

Trabzon Uluslararası Yarı Maratonunda mücadele etmişti

Nuri Kömür milli takım kampına gidecek

Sessiz sedasız, gösterişsiz, başarı üstüne başarı katan Milli Antrenör Ertuğrul Sarı Giresun ayağındaki önemli başarıdan sonra bu kez bir başka sporcusu Nuri Kömür’ü, Milli Takım kampına göndermeye hazırlanıyor.
18 Şubat’ta Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nda koşan sporcularımızdan Nuri Kömür, Türk sporcularının yer aldığı yarı maratonda 1 sa. 5 dk. 19 sn ile 3. Sırayı elde etti.
Gümüşhanli sporcular yine Türk sporcularının yer aldığı müsabakalarda sırasıyla şu dereceyi elde ettiler.
10 bin metre Mahsun Toprak 3. Abdullah Çakır 4. Güray Nas 5. İbrahim Kömür 7. Osman Cansever 9.
Zorlu mücadelelerin ardından maratonu değerlendiren Antrenör Ertuğrul Sarı, Nuri Kömür’ün Mili Takım hazırlık kampına gitmeye hak kazandığını söyledi. Sarı, Milli Takım kampının ardından Milli Sporcu Kömür’ün dünya şampiyonasında boy göstereceğini kaydetti.

 

ertuğrul sarı uluslararası trabzon yarı maratonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GÜMÜŞHANELİ     2018-02-19 Ne oldu Türklerin en hızlı adamına emek hırsızlığı yapan hiç kimsenin yüzü gülmez işte yine ERTUĞRUL SARI evet Gümüşhane de değeri yok ama Türkiye de çok yene damgasını koydu her yıl değişik sayıda sporcu çıkarıyor nankörlük yapanların dersini veriyor Okullar Arası TÜRKİYE Şampiyonasını kazanırken bir gün sonrada Trabzon da Damgasını koydu Okullar arası Dünya şampiyonasına aday olurken yarı maratondanda gitmeyi kazanmayı başardı nerde Gümüşhaneliler
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Firmalar yok olup gidiyor!
Firmalar yok olup gidiyor!
“Beni Ödülle Cezalandırma”
“Beni Ödülle Cezalandırma”