Advert

Başkan Köse halk günlerine devam ediyor…

Gümüşhaneliler ve muhtarlar yoğun ilgi gösteriyor

Başkan Köse halk günlerine devam ediyor…

AK Parti İl Başkanlığınca parti binasında her salı günü gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ne Gümüşhaneliler ve muhtarlar yoğun ilgi gösteriyor.

‘Halk Günü’ etkinliği ile ilgili değerlendirme de bulunan AK Parti İl Başkanı Av.Celalettin Köse, ‘Bilindiği gibi her gün İl Başkanlığımızda nöbetçi başkanımız bulunmakta ve vatandaşlarımızla görüşmeler yapmaktadır.

Bunun yanı sıra parti binamızda her Salı’da halk günü yaparak vatandaşlarımızla biz görüşüyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla her gün halkımıza destek olmaya çalışıyoruz.Halk gününde görüştüğümüz her vatandaşın derdine derman olmaya, sorunlarını, sıkıntılarını çözmeye çalışıyoruz. AK kadrolarlar ile birlikte Gümüşhane’nin ekonomik, sosyal ve
kültürel anlamda gelişmiş kentler seviyesine çıkarmak için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av.Celalettin Köse: Gümüşhane’ye değer katmak ve katkı sağlamak için sorunlarımızın tespiti ve çözümü noktasında şehrin tüm paydaşlarıyla koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdükçe inanıyorum ki şehrimiz,

hedeflediğimiz noktalara en kısa sürede ulaşacaktır. Şehrimiz’i bulunduğu konumdan daha ileriye taşımak
amacıyla mesai mevhumu gözetmeden hedeflerimize doğru ilerliyoruz. Ak Parti iktidarının gücüyle Gümüşhane’nin çehresini değiştirdiklerini vurgulayan İl Başkanı Av. Celalettin Köse ‘’Teşkilatlarımız ile birlikte halkımızın emrindeyiz’’. Dedi.

 

 

av. celalettin köse gümüşhaneliler halk günü ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı