Futbol eleştiriye açık bir oyundur

Kulüp Başkanı Çakmak Bandırma karşılaşması sonrası konuştu

Futbol eleştiriye açık bir oyundur
Advert

Gümüşhanespor Kulüp Başkanı İsmet Çakmak Bandırmaspor müsabakası sonrasında, kulübün resmi internet sitesine değerlendirmelerde bulundu. 
Sezon başından bu yana sergilenen en iyi müsabakalardan birini geride bıraktıklarını altını çizen Başkan Çakmak, sahada mücadele eden, isteyen ve arzulayan bir takım vardı. Maalesef aradığımız golü bulamadık.  Takımımızın oyun anlayışından, mücadele gücünden ve birlikteliğinden son derece mutluyuz olduklarını dile getirdi. 
Başkan Çakmak, yapılan çirkin tezahüratları hiçbir şekilde doğru bulmuyoruz.  
Başkan Çakmak, “Futbol sonuç odaklı bir oyun. Maçın sonunda taraftarlarımızın sonuçtan memnun olmayarak demokratik bir şekilde yaptıkları tezahüratları saygıyla karşılıyoruz. Ancak yapılan çirkin tezahüratları hiçbir şekilde doğru bulmuyoruz. Bu yapılanlar Gümüşhane’mizin geleneğine, kültürüne ve örfüne yakışmıyor. Bizler milli ve manevi değerlerine bağlı insanlarız. Bize yakışanı yapmalıyız” diye konuştu. 
Futbolun eleştiriye açık bir spor olduğuna belirten Çakmak, “Sahada oynanan futbolu beğenenler alkışlar beğenmeyenler ise eleştirebilir ama hiç kimseyi çirkin tezahüratlar yapma hakkını vermez. Hiç kimse sahada şehrinin takım formasının terleten oyunculara hakaret etme hakkına sahip değil” dedi.
Kulüp Başkanımız Çakmak daha sonları şunları kaydetti:
“Bandırmaspor maçına sakatlığı nedeniyle 2 oyuncumuzdan eksik çıktık. Karşıyaka maçına bu oyuncularımızın sakatlığı geçmiş bir şekilde hazırlanacağız. Önümüzde ki haftalarda iyi sonuçlar alacağımızdan şüphem yok. Gümüşhanespor’un başarısı herkes ortak paydası olmalı ve burada birleşmeliğiz. Başarı ancak böyle gelir.” 

 

Sinan UÇAR

ismet çakmak bandırmaspor taraftar kötü tezahürat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aydın Akdeniz     2018-02-26 İsmet Çakmak başkanın dediği gibi..."Gümüşhanespor’un başarısı herkes ortak paydası olmalı ve burada birleşmeliyiz. Başarı ancak böyle gelir.”. Çirkin ve yerdix tezahuratlar öncelikler bugun lig lideri durumuna gelmesinde büyük emegi olan yöneticilere ve Gümüshanespor camiasına zarar verir. Bu cirkinlik icinde olanlar haraket ve sözlerine dikkat etmeliler...
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sayın Cumhurbaşkanımız kimsesizlerin kimsesidir
Sayın Cumhurbaşkanımız kimsesizlerin kimsesidir
Ünal Yılmaz izdihamı
Ünal Yılmaz izdihamı