Advert

Cumhurbaşkanımız şehirlerimiz için en büyük şanstır

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu...

Cumhurbaşkanımız şehirlerimiz için en büyük şanstır

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Akdeniz Belediyeler Birliği heyetini makamında kabul etti. Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Süreyya İşeri ve beraberindeki heyeti ağırlayan Gümrükçüoğlu, Trabzon’da sürdürülen çalışmalar hakkında misafirlerini bilgilendirdi. 

Altyapıdan üst yapıya her alanda Trabzon’da ciddi çalışmalara imza atıldığına dikkat çeken Gümrükçüoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan biz belediyeler ve şehirlerimiz için en büyük şanstır. Büyük bir şehircilik üstadı olan Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde şehrimizde kentsel dönüşümlerden dev projelere, altyapıdan kırsal mahallelerimizin taleplerine kadar her alanda önemli çalışmalar yapıyoruz” dedi.  

Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Süreyya İşeri de Trabzon’da yaşanan değişim ve dönüşüme tanık olduklarını ifade ederken Başkan Gümrükçüoğlu’nu çalışmalarından ötürü kutladı. 

Akdeniz Belediyeler Birliği heyetinde Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Erdeniz Yavuz, Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyesi Nail Avcı, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Elif Derya Canbulut, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Dilaver Tanık, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Afşar ve Aksu Belediyesi Meclis Üyesi Nedim Darıcı hazır bulundu.

orhan fevzi gümrükçüoğlu akdeniz belediyeler birliği recep tayyip erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye -  Azerbaycan bir oldu
Türkiye - Azerbaycan bir oldu
AK Parti MHP ittifakı çatırdıyor mu?
AK Parti MHP ittifakı çatırdıyor mu?