Advert

Kelkit’te muhalefet sokağa iniyor

Ortak basın açıklaması yapacaklar

Kelkit’te muhalefet sokağa iniyor

AKP Hükümeti tarafından özelleştirme kapsamına alınan 14 şeker fabrikası için Kelkit ilçesinde muhalefet partileri ortak basın açıklamasında bulunacak.

Saadet Partisi, İYİ Parti ve CHP İl Başkanlığının da desteklediği basın açıklaması 3 Mart cumartesi günü Kelkit’te yapılacak.
CHP İlçe Başkanı Nevzat Capolat, hükümetin özelleştirme kapsamına aldığı 14 şeker fabrikası kararını ayrıca hiçbir fabrikanın kapanmaması gerektiğini parti olarak bir kez daha haykıracağız derken, ‘Parti binamıza kararı protesto eden ve pancar üreticilerini yanımızda olmaya çağıran pankartımızı asmıştık. Bu eylemimiz ilçede geniş bir yankı bulmuştu. Şimdi muhalefetin çok değerli partileri ile birlikte inşallah kararlılığımızı yapılan özelleştirmelerin Türk ekonomisine vurduğu darbeyi, iktidarın bu noktada ortaya koyduğu yanlış politilkaları hep birlikte dile getireceğiz’ dedi.
Canpolat, basın açıklamasına ayrıca CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol’un destek vereceğini kaydetti. İlçe Başkanı Canpolat, basın açıklaması için yasal başvuruyu kaymakamlığa yaptıklarını sözlerine ekledi.

nevzat canplat chp klkit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı