Advert

Yüz yüze dersler verilecek

Üniversitede Açıköğretim dersleri başlıyor

Yüz yüze dersler verilecek

Üniversite tarafından Anadolu Üniversitesi'nin uzaktan eğitim-öğretim yapan Açıköğretim (AÖF) İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüzyüze olarak düzenlenen Bahar Dönemi dersleri 5 Mart 2018 Pazartesi günü Gümüşhane Meslek Yüksekokulu binasında ücretsiz verilmeye başlıyor.

Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek tarafından yapılan açıklamada, uzaktan eğitim sistemi dâhilinde eğitim - öğretim yapan Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için, öğrenilmesinde güçlük çekilen bazı derslere yönelik yüzyüze dersler verileceği bilgisi paylaşıldı.

Bahar Dönemi derslerinin 5 Mart 2018 ile 27 Mayıs 2018 tarihleri arasında Gümüşhane Meslek Yüksekokulu binasında ücretsiz olarak verileceğini aktaran Rektör Zeybek, açıklamasında şu noktalara dikkat çekti:

“Üniversitemizde AÖF öğrencilerine yönelik ücretsiz yüz yüze dersler verilecektir. Öğrenciler, devam zorunluluğu bulunmayan Matematik II, Genel Muhasebe II, İktisada Giriş II,Osmanlı Türkçesine Giriş II, Makro İktisat, İstatistik II, Finansal Yönetim II,İngilizce II,Maliyet Yönetimi, Finansal Tablolar Analizi, Arapça II ve Arapça VI derslerine AÖF öğrenci kimliklerini göstererek, hiçbir ücret ödemeksizin katılabileceklerdir.Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerine Gümüşhane AÖF Bürosu’ndan veAnadolu Üniversitesi web sayfasından ulaşabileceklerdir. Dersler, resmi tatil ve açıköğretim sınavlarının olduğu günler dışında kesintisiz olarak devam edecektir.” 

 

prof. dr. halil ibrahim zeybek açıköğretim 5 mart 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı